Menu

Mężczyzna jako opiekunka dla dziecka

Co myślicie o takim czymś?! Ostatnio przeglądałam wiele ogłoszeń osób, które podejmą się opieki nad dzieckiem. I powiem wam, że Panowie wśród niań to nie rzadkość. Co o tym myślicie? Zatrudniłybyście Pana Nianię dla własnego dziecka?

Pixelka
 990  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem pan niania opieka nad dzieckiem niania

Odpowiedzi

artanis
Hah, kiedyś dałam ogłoszenie w serwisie z nianiami, że szukam kogoś do opieki nad moim dzieckiem. Pierwszą opiekunkę także znalazłam przez ten serwis, była rewelacyjna, opiekowała się Grzesiem półtorej roku, ale potem dostała pracę na etat i nas opuściła. Zgłosił się wówczas do nas pewien pan, gdy zapytałam go o jego kwalifikacje, zaczął wymieniać, że jest po szkole mechanicznej, potrafi spawać itd. i na samym końcu, że bardzo lubi dzieci:) Zastanawiałam się co ma mechanika samochodowa wspólnego z opieką nad dzieckiem, ale on chyba zwyczajnie potrzebował jakiejkolwiek pracy i czytał mi swoje CV, które nie miało nic wspólnego z pracą jaką oferowałam.
Z drugiej strony, są mężczyźni, którzy są rewelacyjnymi ojcami, dlaczego więc nie może być świetnych opiekunów?
eunika
Jeśli byłby to student pedagogiki lub mające referencje opiekun kolonijny to dałabym mu szansę. Mam znajomego, który uwielbia dzieci, potrafi się z nimi bawić i otoczyć dobrą opieką lepiej niż jedna koleżanka. Dzieciaki go po prosu kochają.
artanis
Częściej się zdarza, że kobiety wykazują się mniejszą cierpliwością i biją dzieci, którymi się opiekują.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.