Menu

Mężczyzna samotnie wychowujący dziecko

U nas w sąsiedztwie mieszka mężczyzna mniej więcej koło 30, który samotnie wychowuje córeczkę. Mała ma teraz 5 miesięcy. Matka dziecka niestety zmarła wskutek jakiś komplikacji poporodowych i powiem Wam, że ja jestem pełna podziwu dla tego człowieka. Jak sobie świetnie radzi, jak godzi wszystkie obowiązki. Naprawdę jest niesamowity. Ale czasem jak tak na niego patrzę myślę sobie co by było gdyby... gdyby mój mąż musiał się z czymś takim zmierzyć. I w takich momentach jestem właśnie pełna obaw. Kobiecie to jakoś inaczej przychodzi - nawet jeśli wychowuje sama, ale mężczyzna... wyobrażacie sobie waszych partnerów w takiej sytuacji?

paula80
 807  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

wychowywanie dziecko

Odpowiedzi

Tesa
Ja sobie nie potrafię wyobrazić. Coć może gdyby musiał... Ojcem jest dobrym ale obowiązki domowe to nie dla niego
iwonakul
Każda mama myśli, że to ona potrafi najlepiej zająć się swoim dzieckiem, nikt inny, a prawda jest taka, że nasi faceci równie dobrze, potrafią się zaopiekować dziećmi, na pewno panu opisanemu wyżej jest ciężko ale czy nam jest lekko? mamy takie same obawy i troski. Przypuszczam , że mój facet dałby radę.
paula80
Tylko właśnie co innego sprawdzić na kilka dni - bo zostawiacie mężowi "instrukcję" tu jest mleko, a na kolację daj kaszkę itd... a tu? Radź sobie człowieku sam.
krasna1
Jakby musiał to by sobie pewnie poradził-takie życie.
Ale ja się nigdzie nie wybieram na szczęście.
monjuk
Jak dla mnie to po prostu godne podziwu!
kasia13_archiwum
Moj tez by sobie poradzil... jestem tego pewna nie 100 a 1000%...
Maria25
@paula80 życie go zmusiło, gdyby nasi mężowie byli w tej samej sytuacji równie dobrze poradziliby sobie z dziećmi. Moja ciocia zmarła przy porodzie, wujek radził sobie świetnie przez wszystkie lata. Co prawda po ok 5 drugi raz się ożenił. Wszyscy wtedy myslą, że super sobie mężczyzna radzi, że nie jest mu łatwo, ale czy ktoś pomyśli jak ten człowiek się czuje, gdy po ślubie, w tak krótkim czasie traci młodą żonę?
Agula
W zupełności się z Tobą @maria25 zgadzam. Mężczyźni sobie zawsze potrafią poradzić z dziećmi. Ale jak radzą sobie po stracie żony, z którą spędzili zaledwie kilkanaście miesięcy. NIe wyobrażam sobie tego
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.