Menu

Mężczyźni to gadżeciarze

Zgodzicie się ze mną? Mój mąż to straszny gadżeciarz – głośniki do kompa to zmienia co roku, ma ze 3 odtwarzacze mp3, komórki to zawsze wybiera jak najbardziej udziwnione, a na punkcie myszek do kompa to ma prawdziwego bzika – im dziwniejsza tym lepsza!

Marlena
 641  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

mężczyźni gadżety

Odpowiedzi

kosia
Mój ma takiego hopla jeśli chodzi o narzędzia. Nigdy nic w domu nie naprawia – zawsze robi to fachowiec – ale ma wszystko. Mógłby z powodzeniem otworzyć sklep z narzędziami.
paula80
To mój też jest gadżeciarzem jeśli chodzi o RTV. Odtwarzacze, dvd, słuchawki bezprzewodowe, głośniki itd. No cóż. Szkoda tylko że to takie drogie :)
KdaPl
Nic mi nie mów na temat kompa. Dwa razy do roku by zmieniał karte graficzną bo ta juz za stara, dysk malo pojemny, procesor też nie taki...informatyk i do tego miłośnik gier, a to wymaga dobrego sprzętu (i niemało kosztuje).
rombet
MOj mąż również lubi zbierać różne rzeczy związane ze swoją pracą (pracuje jako serwisant w telekomunikacji),tak więc mam pół strychu i piwnicy zawalone kabelkami,różnymi telefonami i wieloma innymi sprzętami.Najgorsze jest w tym wszystkim to,że nic nie chce wyrzucic,gdyż wszystko Mu się kiedyś przyda!
artanis
hm, ja też jestem gadżeciarą:) Komórki zawsze muszą być wypasione, lubie mp4-playery, laptopy, kina domowe, telewizory i ogólnie sprzęt RTV:p
KdaPl
Mój też tak ma.
KdaPl
wypowiedz byla odnosnie postu @rombet
kasia13_archiwum
Moj mezus ma fiola na punkce zegarkow. Oby jak najdrozsze... i najbardziej markowe. Dla niego moze na jednym regala i 8 zegarkow obok siebie stac (nie zgadzam sie oczywiscie, ale on tego "nie moze zrozumiec"). Na reke tez ma z 10... nosi na zmiane.
Agula
Może nie wszyscy ale większość tak, w szczególności informatycy. Jak jadę na zakupy z narzeczonym, to o Media M musimy zahaczyć, ogląda wszystkie elektroniczne przedmioty po kilka razy i zawsze znajdzie coś co mu się przyda...ale to jest takie słodkie i to w nim kocham :)
KaczkaDziwaczka
kurde, mój ma tak samo. gadżet goni gadżet, ale jak ja chcę nowe buty to nie może tego zrozumieć ;/
artanis
Jest takie powiedzenie:
Czym się różni mężczyzna od chłopca? Tym, że ma droższe zabawki:D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.