Menu

Mężczyźni wolą żenić się z brunetkami

Mężczyźni wolą blondynki. Ten popularny od dziesięcioleci slogan podważyły badania ankietowe znanego brytyjskiego fryzjera Andrew Colligne'a. Choć pytani mężczyźni przyznawali, że blondynki są seksowne, to ponad połowa z nich wolałaby się ożenić z... brunetką.

Okazało się bowiem, że 52 proc. panów wolałoby się na stałe związać z brunetką. Dlaczego? Bo kobiety z ciemnymi włosami wydają się lojalniejsze, bardziej odpowiedzialne, wrażliwsze i... bardziej kochające. Zaledwie 18 proc. mężczyzn uznało, że mogłoby mieć jasnowłosą żonę.

dziennik.pl

carla1978
 816  12

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Hmm... ja jestem brunetka...
Moj mezus np. twierdzi, ze nie lubi blodndynek... i nie chcial np. zebym sie robila na blodn, bo czarny podoba mu sie najbardziej.
I powiem tak szczerze, ze w swoim zyciu nie natrafilam na faceta, ktory powiedzialby mi, ze nie lubi brunetek. Raczej wrecz przeciwnie...
Choc pewno z kolei blondynki natrafiaja na takich, co wola blondynki... :D:D:D
Maria25
pierwszy raz o czyms takim słysze i według mnie to bzdury :)
kasia13_archiwum
Sorry... na blond... :)
zadymka
Według mnie również... jakby mężczyźni woleli brunetki, to wszystkie blondynki były by starymi pannami. Nie ma co się sugerować takimi opiniami.
kasia13_archiwum
No wlasnie mowie @zadymka... Blondynki trafiaja na wielbicieli blondynek, a brunetki na wielbicieli brunetek... i tym sposobem gatunek ludzki ma szanse na ciag dalszy... :):):)
Agula
czy kolor włosów decyduje o tym jak kochamy, czy jakie jesteśmy? Od kiedy to kolor włosów ma aż taką moc? Wszystko prze te kawały o blondynkach.
ojciec
Coś w tym jest mam słabość do brunetek.. ale tak naprawdę, jeśli chodzi już o małżeństwo to bez znaczenia. Jeśli chodzi o blondynki to na ich złą sławę pracują kawały o blondynkach (ciekawe swoją drogą dlaczego nie ma takich o brunetkach) oraz wiele blond gwiazd z ekranu, które niestety inteligencją nie grzeszą...
kasia13_archiwum
Owczarek rudy... czarny... podpalany... hmm...
Blondynka, brunetka, ruda... :O
Ju25lka
Ale wy to wszystko bierzecie na poważnie - to tylko statystyki!! A kobieta zmienną jest raz jest blondynką, raz brunetką a jak ma kaprys to rudą :)
artanis
@ojciec: tylko do brunetek masz słabość?;p
ojciec
artanis nie tylko:):) już dawno odkryłem, że to nie ma znaczenia hehe... a im bliższy kontakt tym mniejsze to ma znaczenie:):):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.