Menu

Miałyście kiedyś myśli samobójcze?

Ankieta

Miałyście kiedyś myśli samobójcze?

dinara
 1049  24

Znajdź pytania na ten sam temat:

myśli samobójcze samobójstwo

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Kiedys myslałam o tym ale szybko wywiałam te mysli z głowy.
Wioleta23
Tak miałam, ale przeszło mi. Nie warto sobie tym zawracać głowę. Mam kochającą córeczkę i dla niej żyje, dla nikogo więcej. Za bardzo ją kocham żeby wracać do tamtych myśli.
aneta1262
mialam ale to bylo dawno... teraz mam dla kogo zyc (cukierek)
Kordelia
Zdarzało mi się miewać (pout) gdy mieszkałam u teściów, miałam sporo różnych problemów i tragedii życiowych, ale na szczęście ten zły okres ma już za sobą - teraz myślę inaczej - zawsze tylko POZYTYWNIE (kciuki)(kciuki)(kciuki)
krasna1
dziwne pytanie....
dinara
Dziwne pytania wciąż pozostają pytaniami. Kryją w sobie tajemnicę. Do każdej odpowiedzi trzeba dodać ‘być może’. Tylko na nieciekawe pytania można udzielić ostatecznych odpowiedzi.
Nicoletta
na szczęście nigdy nie miałam..
ADAMSKA98
nie
Kasia011085
nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!predzej ukatrupiła bym kogoś to mnie wkurza hehe(żartuję)
beatka7623
No ja kiedyś miałam Nawet posunęłam się do tego Ale to było wieki temu miałam wtedy 15 lat Postanowiłam się otruć Na stety skończyło się to wielkim zatruciem Rzygałam dalej niż widziałam a żołądek myślałam że mi rozsadzi I tak to trwało miesiąc czasu Na szczęście to jakoś ukryłam bo płukania bym nie przeżyła :) Od tej pory jak pomyślałam to aż mnie wszystko bolało (grins) Na inne metody brakło mi odwagi ....:)

To tak ku przestrodze (grins)
beatka7623
He he @noemi a miałaś fazę Bo wiesz perfumy na alkoholu są (smiech)(smiech)(smiech) Ja naćpałam się tymi tabletkami Odlot miałam jak ta lala (smiech)(smiech) Gorzej był na drugi dzień (smiech)
xkasiulax
Nie nie miałam (nigdy)(nigdy)(nigdy)
aniol
mysli tak i to czesto w dziecinstwie jak ojciec pil i bil ale teraz nie .mam teraz wspaniala rodzine i doceniam to co dostaje od zycia mimo iz jest czesto ciezko ...jesli ty zadajac to pytanie masz takie mysli to napisze ci tylko tyle ze trzeba byc tchorzem zeby to zrobic,a moze czas docenic to co dostalas od zycia tylko odwazni ludzie i szanujacy zycie potrafia pokonac trudnosci zyciowe ..nikt w dniu urodzenia nieobiecal nam ze zycie bedzie proste....
betty
nigdy!
Brygidka82
Nigdy nawet mi to na myśl nie przyszło!
babooshka
niepokojące, że tak wiele (procentowo) osób miało takie myśli...
samanita
Jestem w szoku ze ponad polowa mam (bioracych udzial w ankiecie) miala takie mysli...
elizka
miałam - ale mam dla kogo żyć ...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.