Menu

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że dzisiaj w rocznicę urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Czy czytacie regularnie książki swoim dzieciom? Czy starsze dzieci same mają smykałkę do czytania? Czy staracie się zaszczepić w dzieciach zamiłowanie do książek i do czytania? Czy same chętnie sięgacie po książki, czy też wolicie zamiast tego obejrzeć film? Napiszcie jakie jest wasze podejście do tego tematu.

Ania
 1223  3

Odpowiedzi

MiJa
Od urodzenia co wieczór moje dzieci mają czytaną bajkę przed snem. W ciągu dnia też czasami poczytamy jakieś wierszyki czy krótkie bajeczki.
amalka
Co dnia staram się przeczytać Krzysiowi choć jedną bajkę. Niektóre, wierszowane recytuję już z pamięci :) Ostatnio synek domaga się bajek przed zaśnięciem.
euphoria29
Czytam nałogowo od zawsze i tą samą pasję zaszczepiam mojej córce.Czytałam małej już jak nosiłam ją w brzuszku,do tej pory sprawia jej to ogromną frajdę.Bajka przed snem to już w naszym domu rytuał,często też czytamy w ciągu dnia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.