Menu

Miejsce dziecka w samochodzie

Gdzie najczęściej przypinacie fotelik dziecka w samochodzie? Na przednim siedzeniu czy też na tylnym (za kierowcą czy za pasażerem)? Jak najwygodniej Wam umiejscowić dziecko, kiedy same jesteście kierowcą? Czy wolicie mieć malucha na oku? Czy wasze dzieci chętnie jeżdżą samochodem w foteliku?

Ania
 1174  7

Odpowiedzi

JUSTYS
Jak Dominik był niemowlakiem i ja kierowałam to przypinałam go na przednim siedzeniu ,gdy kierował tata siedzieliśmy oboje na tylnych siedzeniach.Obecnie Dominik ma 4 latka i siedzi z tyłu w foteliku za fotelem kierowcy ,synek nie protestuje lubi jezdzi w foteliku.
piasekpustyni
Od urodzenia z tyłu na miejscu za pasażerem, niezależnie czy jadę sama czy z Mężem. Czasem jeździł w foteliku tyłem do kierunku na przednim siedzeniu ale tylko autem moich Rodziców bo tam nie ma poduszki powietrznej. Nie protestuje, nie lubi tylko zapinania ale samą jazdę bardzo.
Madzika
A Maja od początku jeździ z tyłu za kierowcą :) w pierwszych dniach siedziałam obok niej ale teraz już z powrotem siedzę z przodu :)
iwona1985
Maja siedzi z tyłu za kierowcą niezależnie czy kieruję ja czy mąż :-)
sque
My nie mamy swojego auta, ale u dziadków w aucie od początku siedzi za kierowcą, chyba że ktoś jedzie sam z nią to wtedy za pasażerem, żeby mógł mieć ją na oku. No i od jakiegoś czasu siedzę z przodu a nie z tyłu obok niej. Lubi jeździć w foteliku, więc problemu z nią nie ma. Zazwyczaj po 10 minutach jazdy zasypia i przesypia całą drogę (mówię o dłuższych trasach niż po mieście).
emiliab
Oboje dzieci zawsze w swoich fotelikach na tylnych siedzeniach. Jak synek był sam to zajmował miejsce za pasażerem. Teraz za kierowcą jeździ córeczka.
natuuusia19
wiki siedzi z tylu za kierowca
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.