Menu

Miesiączka

Mam pytanie poniewaz nie powiem pierwszy raz mi sie to zdarzyło.
26 sierpnia dostałam miesiączke skonczyła mi sie 31 sierpnia. A od wczoraj znow lekko krwawie. Nie duzo ale oszem leci ze mnie i skonczyc nie chce :P Miała któras juz tak???? Jak myslicie, umówic sie w tej sprawie do ginekologa?

daryjka87poznan
 554  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

okres miesiaczka

Odpowiedzi

martus1988
a czy bierzesz tabletki anty ?
daryjka87poznan
NIE
martus1988
jeśli masz wątpliwości to się zgłoś do lekarza i pewnie skieruje Ciebie na badania hormonalne tak mi sie wydaje. (kwiatek)
martus1988
jeśli masz wątpliwości to się zgłoś do lekarza i pewnie skieruje Ciebie na badania hormonalne tak mi sie wydaje. (kwiatek)
karolincia
mi sie zdarzyło miec okres co dwa tygodnie ale po hormonach to było
daryjka87poznan
Atena a widzisz moze i masz racje. Poczekam jeszcze kilka dni jak nie minie to zgłosze sie do gina.
czekoladka22
nie miałam tak ale teraz po ciąży właśnie w tamtym miesiącu plamiłam tylko jeden dzień plamienie już się cieszyłam że dostanę okres i mi przeszło i dziś znowu coś na różowo plamię dziwne ? też nie wiem czy iść do lekarza bo w tym miesiącu ciańko z kasą mam a wizyta 80 zł chyba :(
Madzika
a publicznie nie możesz sie umówić ?
Tuptolek
miałam tak przez jakieś 13 lat swojego życia, więc cały czas byłam na hormonach, żeby tak nie mieć. No ale u Ciebie to pewnie jakieś zaburzenia hormonalne, albo pogódź się z drugim okresem pod rząd i zobacz co się będzie działo później ( I TAK BYM CI RADZIŁA, DAĆ SZANSĘ NATURZE NA WYREGULOWANIE TEGO KRĘCIOŁKA ) albo wybierz się do gin, który i atk najpewniej da Ci anty od 1 dnia kolejnego okresu i może zleci jakieś badania. Ja bym Ci radziła zaczekać skoro to pierwszy raz się zdarzyło, dobrze się odżywiaj, wysypiaj się, nie stresuj i zobacz co się będzie działo. Łatwo wziąć hormony, nie łatwo się z nich później wykaraskać. Wiem co piszę jeśli chodzi o ten temat.(kwiatek)
Tuptolek
Po co tam z marszu biegniecie od razu do gin? Dać szansę własnemu organizmowi na pewne sprawy. Tak samo Ty czekoladka, co Ci powie lekarz? Że to normalne , że po ciąży gospodarka hormonalna musi mieć swój czas na uregulowanie. I to jest NORMALNE !!! A co Ci się tak tęskni już za okresem? Inna sprawa, że po połogu wypadałoby się wybrać na kontrolę, nie wiem czy byłaś, czy nie. No i skoro są plamienia to i owulacja może się przydażyć, więc kwestia zabezpieczenia jeśli chcecie.(kwiatek)(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.