Menu

Miesiączka - gdzie ona jest?

Kobiety... Mały mam problemik... Ostatnią miesiączkę zanotowałam 7 marca. Jakoś tak już powinna być. W ciąży nie jestem bo do wiatropylnych nie należę, tu nie mam co gdybać...
Przez ostatni miesiąc trochę chorowałam, 10 dni antybiotyku, jedno uczulenie, ratowanie sterydami dożylnie, rtg i tomografia komputerowa... Czynniki, które mogły na to wpłynąć.
Moje pytanie: jak Wam się wydaje, ile dni jeszcze powinnam / mogłabym odczekać zanim wybiorę się do lekarza?
Trochę mnie to zastanawia, nie mam mega regularnego cyklu ale tak mniej więcej w pierwszym tygodniu miesiąca dostawałam.

KlaudynaK
 735  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

miesiączka

Odpowiedzi

pscolka1987
choroba dużo zmienia ,tabletki,leki też ....organizm musi wrócić do normy ....ja bym poczekała do końca kwietnia a potem lekarz .....
kasiulka1985
mi się ostatnio spóźnił 10dni...tez nie wiem czemu, od porodu mam rozregulowany...na pewno stres jest prowodyrem bo mam go teraz nie mało a u Ciebie bardzo prawdopodobne, że leki też wszystko rozregulowały. Okres dostaniesz bo skoro jesteś w 100% pewna, że w ciąży nie jesteś to nie masz czym martwić(kwiatek)
malamama17
Do końca kwietnia jak wyżej :) Potem pilnie do lekarza. Pozdrawiam i zdrówka (prezent)
Dzeni
Pójdziesz do lekarza dostaniesz od niego tabletki na wywołanie i po problemie :-)))) Nie będę się więcej rozpisywać bo podpisuję się pod innymi :)))
desdemonka
nawet u zdrowych kobiet zdarza sie brak miesiączki,tak przynajmiej powiedział mi lekarz gdy sama sie do niego zgłosiłam z takim problemem,dostałam luteine pod język i za kilka dni dostałam miesiączkę.
niki30041988
idz do gina dostaniesz lek na wywolanie, antybiotyki mogly cos rozregulowac stąd brak miesiaczki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.