Menu

Miesiączka po porodzie

Cześć :)
Mam pytanie . 24 sierpnia ub.r. urodziłam synka .Do końca września karmiłam go tylko piersią ,potem ,do końca października i piersią i butelką. Od listopada karmię wyłącznie butelką ,ale do tej pory nie mam miesiączki. Kiedy powinna się ona pojawić ?

xartxstarx
 657  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie okres po ciazy

Odpowiedzi

mala21
spokojnie, pojawi się, dla spokoju możesz odwiedzi ginekologa, ale myślę że wszystko jest ok daj organizmowi czas i ciesz się brakiem okresu, ja dostałam zaraz jak mi się skonczyło krwawienie po porodzie
Remedios
a ja myślę że to trochę długo trwa skoro od kilku miesięcy nie karmisz już zupełnie piersią...lepiej powiedz o tym lekarzowi
Kayah
U mnie pojawiła się po miesiącu od przerwania karmienia. Myślę, że wizyta u ginekologa nie zaszkodzi. Poczekaj jeszcze z tydzień a potem zobaczysz. Spróbuj wypić lampkę czerwonego wina. Ono wpływa na pojawienie się miesiączki.
Whitehorse
Ja miesiaczke dostalam 6 miesiecy po porodzie, dokladnie po dwoch tygodniach jak zaczelam malego dokarmiac papkami.
Remedios
miesiączka może nie wystąpić nawet przez cały okres karmienia piersią, ale w przypadku gdy przechodzisz na butlę powinna się pojawić dość szybko, ja stoję przy swoim, trzeba powiedzieć o tym lekarzowi!
asiunia13
Nie masz się czym martwić ja urodziłam synka w lipcu 2009 i miesiączke dostałam dopiero w styczniu tego roku. Synka karmie piersią cały czas.
Remedios
@asiunia ale ona wlasnie juz kilka miesiecy nie karmi piersią
marzena2401
mysle ze idz zapytac ginekologa
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.