Menu

Miesiączka prawie 2 tygodnie

hej netmamy zacznę od tego, że 24 pazdziernika dostałam okres i właśnie z tym dniem zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne Vibin. Miesiączkę mam do dnia dzisiejszego, nie jest jej dużo ale jest.Wcześniej trwała góra do 7 dni, pierwszy raz tak mam może to po tych tabletkach, już nie wiem co się dzieje.
możę któraś z was tak miała, proszę o pomoc

Gsiaczek
 404  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie miesiączka

Odpowiedzi

kama86
To może być jeden z efektów ubocznych brania tabletek anty.
Wszystko zależy od organizmu.Jednej się krwawienie wydłuża a drugiej skraca.
W twoim przypadku skonsultowałabym to z lekarzem.
Kwestia jest taka ze bierzesz hormony i organizm zaczął wariowac.
tlolek
zapewne nie jest to miesiączka tylko plamienie.
Przy niektórych tabletkach w ulotce jest inf. że może wystąpić plamienie w ciągu pierwszych 3 opakowań nowego hormonu.

Osobiście miałam trzy takie hormony że plamiłam przez pierwsze 2 opakowania (rzez cały cykl)
Gsiaczek
no ja plamię i mam zawroty głowy, stałam sie też bardziej senna, a tak to nic.
a mam jeszcze pytanie, słyszałam że przy tabletkach anty się strasznie tyje to prawda???
tlolek
na pewno niektóre (zle dobrane) zatrzymują wode w organizmie.
Chociaż ja po moich poprzednich przytyłam 5 kg w ciągu 1.5m-ca. Obecne jakoś nawet dobrze ze mną współgrają bo i udało mi się zrzucić te zbędne kg i włosy mi nie wypadają i nawet się dobrze czuje, migreny też nie dokuczają, wredota moja także nie jest większa niż w czasie nie brania tabsów.
jagoda30
Ja biorę vibin mini.Czuję się dobrze,ale w pierwszym miesiącu okrec nie mógł mi się skończyć.Nie utyłam,nie jestem senna.Poczekaj ze dwa miesiące,jeśli dalej będziesz się źle czuła,trzeba zmienić tabsy.
Kiedyś miałam brać Logest czy jakoś tak (wycofali te tabletki ostatnio),zjadłam jedno op i odstawiłam bo mdłości całodzienne miałam jak w ciąży
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.