Menu

Miesiączka w ciąży...

Kochane mamusie...
Siedzę sobie z dziewczyna mojego brata i mamy problem, bo ona podejrzewa, że jest w ciąży...tylko dziwne trochę, bo dziś dostała niby-okres...twierdzi, ze jest inny, łagodny, mniej krwisty, no i nie boli ją brzuch jak zawsze. Czy jest możliwe, żeby była w ciąży?a dostała dziś...w regularnym dniu miesiączkę? ja nie umiem jej pomóc.Miała zupełnie bezobjawową ciążą...poza jednym,od razu nie miałam miesiączki. Pozdrawiam!

MamaMarysi
 1923  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Opieka nad dzieckiem ciąża miesiączka

Odpowiedzi

StepByStep
mama mojej znajomej przez pierwsze 4 miesiące ciąży miała okres, więc wszystko jest możliwe
asiunia83
ja z pierwszym synem jak byłam w ciąży to przez pierwsze 3 miesiące miałam małe plamienia w terminie kiedy powinnam mieć okres i myślałam że to jest okres
korek221
ja tak miałam...ciąża bez objawowa - jedyne czego nie miałam dość to sen ,a okres miałam do 3 miesiąca ...w ogóle dowiedziałam się że Grześ w drodze przez przypadek podczas rutynowej kontroli u gina(krejzolka)(grins)
ADAMSKA98
ja miałam przez trzy miesiace i zadnych obiawów , poza tym ze od kawy mnie odżucilo tylko i tez szybko tylam
mala21
miałam, ale własnie takie inny i spuzniony chyba tydzien
szyszunia102
można mieć okres w ciąży. ja przez dwa pierwsze miesiące miesiące mialam. był dokładnie taki bezobjawowy, i był to bardziej plamienie niż okres. by w dniu co normalnie powinnam go dostac. i trwał 2- 3 dni. jak juz w 3 miesiącu nie dostałam i zrobiłam test. poleciałam do lekarza to lekarz mial dla mnie dobre wiesci ze to nie 5 tydzien tylko 11. (grins)
daryjka87poznan
Moja babcia miała do 4 miesiaca ciazy okres.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.