Menu

miesko

ma,m pytanko chcialabym podac mojemu malcowi miesko ale nie ze sloiczka jakie mieso jest najlepsze dla 7miesiecznego szkraba???? i jak to przyzadzic pozdrawiam i z gory dziekuje kochane mamuski(prezent)(kwiatek)(kwiatek)(prezent)(cukierek)

Anita21
 656  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecka a jedzenie

Odpowiedzi

cath4
Najlepszy jest drób, np. piersi z kurczaka ale raczej nie ze sklepu tylko takie wiejskie, te sklepowe niestety do najzdrowszych nie należą.
kasia13_archiwum
Kurcze... nie wiem... Moje cory do roku czasu nawet nie wiedzialy, co to mieso...
isia8410
Moja Amelka zajada się mięskiem z kurczaka lub cielęcinką.Gotuję mięsko, wywar wylewam gdyż lekarz powiedziałmi abym nie dawała,w drugim garnku gotuję warzywka np.marchewkę, ziemniaczka, pora.Następnie wszystko razem miksuję czasami jak gotuję warzywka to dodaję trochę kaszy manny wtedy jest bardziej syte:))
Basia1980
mój Wojtek od 6 miesiąca je mięsko (pierś z kurczaka) gotulę je z warzywami jako zupkę,np. marchew kawałek selera brokuł albo buraczek
joka26
U nas kurczak i indyk. Królika dawałam ze słoika, bo w sklepie nie widziałam. A cielęcinę jak gotowałam to zawsze podeszwa mi wyszła i wyrzucałam (zlosc).
isia8410
gołąbek faktycznie zdrowy tylko ja osobiście nie miałabym serca wyrwac mu tych piórek:P(glodna)
serum
cielęcinka(kciuki)
tlolek
moj już próbował i cielęcinkę i króliczka, indyk i kurczak ostatnio nawet była wieprzowinka (polędwiczka) ale ja mięsko biorę od rodzinki wszystko swojego chowu wiec sie nie boje podawać....moj jest typowym mięsożercą (glodna)(glodna)(glodna)(glodna) i już nie wylewam wywaru z mięska (od jakiegoś czasu)tylko gotuje wszystko razem
irekzboralski
mięsko drobiowe albo z królika...
aldona29
A wlasciwie dlaczego nie mozna ugotowac trgo miesa z koscia???(wow)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.