Menu

mieszkanie

Mamusie właśnie dostałam odpowiedz z urzedu miasta...składałam wniosek o mieszkanie z miasta do remontu....na odpowiedz czekałam przeszło 3 miesiące i oczywiście odmowa bo przekracza u nas 5 m na osobe....nikt nie zwróci uwagi na to ze mieszkam w 3 pokojowym mieszkaniu z rodzicami 2 siostrami i dzieckiem a ojciec dziecka musi nas tylko odwiedzac bo dla niego nie ma tu miejsca....pokój dziele z uczącom sie siostrą i dzieckiem...już nie wiem co robić...

olaaa
 913  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

mieszkanie z miasta

Odpowiedzi

myszka838383
moja mama ( samotnie wychowujaca dwoje dzieci) czekała na mieszkanie 10 lat :/ mieszkaliśmy z babcia i dziadkiem- mieszkanie małe 2-pokojowe. Tak to u nas wygląda..niestety.
mycha2706
Zamelduj ojca dziecka,wtedy musza zatwierdzic. Ja czekałam 10 lat!Przez rok,co wtorek,bo tak przyjmuje burmistrz interesantów chodziłam.Kazdego tygodnia mówił ze nie ma,a ja mu podsuwałam adresy o których wiedziałam.Pewnie juz miał mnie dosc,bo w tamtym roku dostałam(grins)
paulaa
biurokracja (chora)(chora)(chora)(chora)
Achcha
w moim mieście też są takie poj...ne kryteria.....
monilajsa
to te nasze durne przepisy (pout)(pout)
koniczyna
zgodnie z przepisami tak jest, nie zależy to od miasta. Są to przepisy które gmina musi przestrzegać. Takie są realia niestety. Może spróbuj wynająć w prywatnym budynku? Na pewno w Twoim mieście są takie budynki. Może budowane są mieszkania przez Towarzystwa Budownictwa Społecznego, zapytaj w gminie(awve) Są chyba też spółdzielnie mieszkaniowe też możesz zapytać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.