Menu

mieszkanie komunalne

kochane mam takie pytanko sama wychowuje 2 dzieci i już od dwóch lat staram sie o mieszkanie komunalne z naszej gminy Mrocza. mieszkam u rodziców ale warunki też są ciężkie nie ma tu miejsca i wogóle . wiecie może ile się czeka na takie mieszkanie i gdzie można się udać dalej żeby to jakoś szybciej załatwić ? w naszej gminie to ciągle mówią że jestem na pierwszym miejscu i że w pierwszej kolejności należy mi się mieszkanie ( mój starszy synek jest też chory i musimy jeżdzić na rehabilitację ) no ale tak jest już od przeszło dwóch lat więc jak coś wiecie więcej na ten temat gdzie mogę się jeszcze udać o pomoc to bedę bardzo wdzięczna >))

kasia1982
 630  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

mieszkanie

Odpowiedzi

KlaudynaK
ja bym poszła do burmistrza gminy z prośbą o pomoc i przyśpieszenie. Tym bardziej jak sama wychowujesz dzieci. A tak nawiasem mówiąc to nawet do gminy trzeba chodzić co najmniej raz w tygodniu i zawracać im dupę swoją osobą... Dzwonienie nic nie da ale pojawianie się owszem. Po prostu Cie zbywają delikatnie mówiąc... Wiem co mówię, sama sobie wychodziłam mieszkanko...
Pozdrawiam
mycha2706
Wniosek złozyłam jak miałam lat 18,mam 33 lata a mieszkanie dostałam dwa lata temu(kciuki) Podejrzewam,że gdybym się starała bardziej byłoby wcześniej.Chodziłam przez rok czasu co wtorek do burmistrza,kiedy przyjmował interesantów.Chyba miał mnie dosyć... ale to trzeba chodzić i pytać,szukaj na własna rękę wolnych lub zadłuzonych mieszkań,gdzie ludzie są przeprowadzani do socjalnych,z gotową listą idź do burmistrza,pytaj,marudź,chodź.Wychodzisz(prezent)
Miliana23
życzę powodzenia ze szczerego serduszka ale sama nie doradzę w tej sprawie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.