Menu

Mieszkanie przed ślubem

Mieszkałyście ze swoimi facetami przed śłubem? My juz tak mieszkamy dwa lata i myślę, że to było najlepsze co mogliśmy zrobić dla swojego związku. Strasznie nas to do siebie zblliżyło - nauczyliśmy się, że życie to nei tylko wieczne randki i imprezy, ale też wspólne wydatki i problemy - myślę, że mieszkanie przed ślubem to niezła szkoła życia.

magdab
 872  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina wspólne mieszkanie mieszkanie

Odpowiedzi

kasinka28
My też ze sobą mieszkaliśmy przed ślubem - wprawdzie którko bo 3 miesiące ale jednak :)
ania77
My mieszkalismy takze przed slubem juz ze soba. Okolo 2 lat. Bez tego przeciez nie mozna wiedziec jaka jest prawdziwa rzeczywistosc i normalne zycie z partnerem.
KdaPl
My również mieszkaliśmy razem przed ślubem. Myślę, że to dobry egzamin dla związku.
renatka
Mój mężczyzna chciał ślubu ale ja nie chciałam i tak zostało.Mieszkamy tak już ponad rok.A jeśli chodzi o slub to dla mnie zwykła formalność,która nic nie zmienia.Najwazniejsze jest to co pomiędzy sobą wypracujecie-zaufanie ,szacunek i tolerancję bo to tworzy dobry związek+oczywiście uczucie.
kasia13_archiwum
Przed slubem mieszkalismy ze soba 1 rok. Nie narzekam...


Choc czy rzeczywiscie pokazalo to rzeczywistosc? Nie powiedzialabym. Wiele zaskorniakow wylazlo po narodzinach pierwszego dziecka. To akurat, a nie slub czy mieszkanie wystawilo nasz zwiazek na powazna probe. Wyszly po prostu na wierzch zachowania, ktorych nie poznalismy pomimo wspolnego mieszkania ze soba przed slubem.
johana162
Ja właśnie przeprowadziłam się do swojego chłopaka,chociaż wymogły to inne sytuacje,ale nie żałuje.To początek wspólnego życia i mam nadzieję,że wszystko nam się ułoży i zgadzam się,że to bardzo spaja związek.
Najbardziej mnie boli,że jest się tak naprawdę na "językach innych ludzi",niektórzy nie tolerują mieszkania przed ślubem,bo to grzeszność,ale przecież to decyzja tych dwoje a nie reszty świata.Zresztą czy miłość to grzech? nie rozumiem takiego zachowania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.