Menu

mieszkanie socjalne

dziewczyny mam pytanie moze ktoras z Was miala juz doswiadczenia i mi pomoze...
chcialam Was zapytac o mieszkanie socjalne, tzn ile trzeba czekac na decyzje, czy mozna sie ubiegac o takie mieszkanie w innym miescie niz sie mieszka obecnie, no i przede wszystkim kto moze sie o takie mieszkanie ubiegac??? i wogole jak takie ubieganie sie wyglada????

natalia87
 703  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród mieszkanie socjalne dla kogo

Odpowiedzi

mycha2706
Składasz wniosek w urzędzie miasta i tam masz do wypełnienia wszystko co ich interesuje.Ja składałam o mieszkanie i dostałam nie socjalne,ale komunalne do małego remontu.A czekałam 10 lat.... musisz spełniać kryteria,które pozwolą Ci się ubiegać o lokal.Pewnie nadal bym czekała,ale co wtorek łaziłam do burmistrza i trułammu d*** i po pół roku miał mnie dość i mi dał(kciuki) Jeden pokój,kuchnia,łazienka a teraz sie zamieniłam i mam 4 pokoje i te inne potrzebne do życia pomieszczenia(grins)
mala21
U nas to wygląda tak, że nowych mieszkań nie ma, więc sens ubiegania jest jak się takowo zwolni(czyt. któs umrze) wtedy się wniosek składa, zwykle jest ich kilka i komus zawsze dadza
natalia87
a gdzie taki wniosek moge dostac???
mycha2706
W urzędzie miasta.
oOoanitaoOo
Ja nie wypelnialam zadnego wniosku tylko pisałam podanie. Odpisali mi po paru miesiącach że przyjeli ten wniosek i że spełniamy warunki tlyko że musimy czekać w kolejce która lkiczy około 600 osób. Więc pare lat sobie poczekamy..
moniaczka25
to moge taki wnisek zaniesc do urzedu jest u nad duzo osob 6 i jedna osoba niepełnosprawna czy dostaniemy takie mieszkanie
moniaczka25
(cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.