Menu

Mikołaj

Witam mamuśki (awve)
Właśnie nie dawno wróciłam z zebrania dotyczącego Mikołaja w przedszkolu , jak to jest u Was? składacie się grupowo czy każdy z rodziców robi paczkę i przynosi swojemu dziecku ? U nas składamy się po 50 zł. Grupa 3 latków dostaje zabawkę , owoc i słodycz a grupa starsza 4,5 latków dostaje grę planszową ,owoc i słodycz.

emikacpi
 744  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zakupy prezenty mikołaj w przedszkolu

Odpowiedzi

agnese32
u nas jest tyle samo bo 15 eur. i dostaja ksiazke i slodycze (kwiatek)
alinagj1o2
Teraz już chodzą dzieci do szkoły,ale zawsze składaliśmy się na jednakowe prezenty.50 zł wydaje mi się za dużo.
emikacpi
Mi też wydaje się za dużo , dużo rodziców ma po dwoje dzieci i mają jeszcze gorzej . Ale zawsze pół rodziców marudziło że badziewne te zabawki to tym razem rada rodziców powiedziała że 45,50 zł powinno byc to już kupią z wyższej półki...
daryjka87poznan
U nas na poczatku roku przedszkolnego dawało sie 90zł i z te pieniedze są przeznaczone na rozne prezenty jak Mikołaj, Gwiazdor, zajeczek, dzien dziecka. Dodam ze tez to nie jest obowiazkowe ale wiadomo ze lepiej zeby jednak kazdy wyłozył te pieniazki.
KlaudynaK
No, a u Stasia w przedszkolu jest co miesiąc tak zwany komitet rodzicielski po 30zł. Nic więcej nie dopłacam. To mają być pieniądze przeznaczone na prezenty dla dzieci, czyli mikołaja, dzień dziecka, paczka świąteczna. I tak uważam, że to za wysoka kwota - płacona co miesiąc, ale mają stawiać dzieciakom nowy plac zabaw.
basia198711
U nas padł pomysł aby dzieci pojechały do figloparku, tam miałyby spotkać Mikołaja i dostać paczki ale ostateczna decyzja jeszcze nie została podjęta. W zeszłym roku podobno tak zrobili i dzieci były bardzo zadowolone. Z tego co słyszałam to rodzice składali się po 50 zl.
Magda27
U nas dzieci dostają prezenty z pieniędzy co my wpłacamy na radę rodziców a jest to 120zł
jagoda30
i weż człowieku miej 3 dzieci w takim przedszkolu........
margolcia85
my 50 zł płacimy na składki grupowe na cały rok! No i dodatkowo na radę rodziców 2 raty po 20 zł - z tego dzieciaki dostaja prezenty gwiazdkowe ale zakupuje je trujka grupowa a mikołaj t z tych składkowych pieniedzy jakiś drobiazg - w zeszłym roku byly to kalendarze adwentowe a w tym pewnie jakiś słodycz :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.