Menu

Mikołajki w przedszkolu

Kochane co w Waszych przedszkolach organizują na Mikołajki?Jestem w Radzie Rodziców i u nas pani skarbnik z wychowawcą wpadły na pomysl zorganizowaniu dla dzieci zamiast Mikołaja i prezentów pokazu iluzjonistki mi sięten pomysl wogóle nie podoba.

camilla
 701  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Szkoła i Kształcenie przedszkole mikołajki

Odpowiedzi

camilla
Pytanie brzmi co organizują w Waszych przedszkolach na Mikołajki
kama86
Za moich czasow byla organizowana "zabawa" i drobne upominki..W starszych klasach podarunki robilismy juz sobie sami..Kwestia tego ile dzieciaki maja lat..Iluzjonista moim zdaniem to troche dziwny pomysl..
renata29
No jak to co? Przychodzi Mikołaj i rozdaje dzieciom prezenty.Rodzeństwu przedszkolaków też rozdaje(jak ktoś chce) Rodzice też przychodzą i pstrykają mnóstwo fotek :)
Iluzjonista to nie na taką okazję.
lola86
Zbiórka po 50 zł na prezent i mikołaj .
MamaMateuszka
Przychodzi mikołaj, zbiórka po 20zł na jakiś symboliczny prezent a słodycze załatwione od sponsora. Uznaliśmy że wystarczy symbolicznie bo i tak dziecko dostaje paczkę w domu.......
camilla
Dzieci mają po 5 lat
Beki
Wiadomo, że drobne prezenty dostanie w domu, a taki pokaz magiczny może być nie do zapomnienia. Zwłaszcza jak będzie tam królik wyskakujący z kapelusza (grins)
Mikołajki z Mikołajem są już 6 grudnia, trochę za wcześnie moim zdaniem.
Bardzo fajny pomysł. Zawsze to coś innego.
mamaGosia
U Nas ma być Mikołaj wręczający drobne upominki. Dla chłopców maja być autka hot weels z czekoladką, a dla dziewczynek laleczki z czekoladką.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.