Menu

Miłość przez internet

W dzisiejszych czasach poznawanie ludzi za pośrednictwem internetu jest jak najbardziej normalną sprawą. Czy waszym zdaniem możliwa jest miłość przez internet? Czy można kogoś pokochać na podstawie rozmów czy listów pisanych do siebie? Czy tez jesteście zdanie, że głębsze uczucie jest możliwe jedynie po spotkaniu się w cztery oczy z drugą osobą? A może znacie jakieś pary, które w ten właśnie sposób się poznały, lub same jesteście tego przykładem? Jesteśmy ciekawi jakie macie zdanie na temat miłości przez internet.

Ania
 1525  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

miłość internet

Odpowiedzi

renata29
jestem przykładem znajomości telefonicznej:)poznałam tak dwóch swoich mężów:)a telefon czy internet to w tym przypadku niewielka różnica więc jak najbardziej wierzę w taką miłość:)
MiJa
Mojego partnera poznałam przez internet. Mamy dwóch cudownych synów i jesteśmy szczęśliwi ale...moim zdaniem internet może tylko ułatwić poznanie się czy spotkanie ale żeby rozwinęło się uczucie takie jak miłość czy przyjaźń potrzebne jest spotkanie w 4 oczy:)
Panterka
Można się kimś zauroczyć w trakcie znajomości przez internet, ale zakochać, tak prawdziwie raczej nie... Ja poznałam kiedyś kogoś, kto bardzo wpłynął na moje życie.. Wtedy nawet myślałam, że go kocham, ale teraz wiem, że to było tylko zauroczenie... silne zauroczenie.. Może bylibyśmy razem, ale on musiał wyjechać za granicę i nasze drogi się rozeszły.. Pisaliśmy do siebie jeszcze przez jakiś czas, aż pojawił się ten, który jest mi przeznaczony (grins)... I teraz czasami jeszcze napiszemy jakiegoś maila, ale mamy już swoje rodziny.. Ja mam swoją a on niedawno założył swoja.. Choć sentyment do tamtego czasu pozostał;)

Sumując, myślę, że miłość przez internet jest możliwa, ale dopiero gdy spotkamy się w cztery oczy i poznamy w życiu realnym, wtedy można mówić o prawdziwej miłości...
mycha2706
Można się zauroczyć,kiedyś poznałąm przez smsa zupełnie przypadkowo-pomyłkowo sie poznaliśmy...był szał,niby miłość i było to tak silne uczucie,że nie wypuszczałam (dosłownie) telefonu z ręki przez 24h no i nawet sie spotkaliśmy w realu,całkiem sympatycznie było.Trwało to 2 długie lata i teraz sobie myślę,że straciłam tyle czasu,żyłam gdzies w zawirowaniu,że pewnie teraz moje życie byłoby zupełnie inne gdyby nie ten"związek".Może i można się zakochać,ale gdy przyjdzie życie takie normalne,rzeczywiste wtedy dużo sie weryfikuje.Teraz jestem sceptycznie nastawiona do takich znajomości.
daryjka87poznan
Mozliwe jest, chodz mi sie taka miłosc nie udała. Moj pierwszy chłopak byl własnie poznany przez internet i szybko z nim skonczyłam. Mialam 16 lat a on mi juz o slubie i dzieciach nawijał.
okaloka
Moi dobrzy znajomi poznali się przez internet:)))Są szczęśliwym małżeństwem od kilku lat,więc to chyba możliwe:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.