Menu

Miłość - przeznaczenie czy umiejętność pójścia na kompromis?

Kochane, chciałabym dzisiaj sięgnąć do chyba jednego z najstarszych i najbardziej wytartych tematów, jakie w ogóle istnieją - ale mimo to w dalszym ciągu pełnego uroku i pociągającego. Miłość! My kobiety chyba nigdy nie przestaniemy o tym mówić, pisać, rozmyślać. Ten temat się chyba nigdy nie znudzi. Opowiedzcie jak Wy rozumiecie miłość. Wierzycie w ten słynny mit platoński, w którym kochankowie są jak dwie połówki jabłka - ich zadanie polega tylko na tym aby się odnaleźć i spędzić ze sobą resztę życia? Czy może macie bardziej pragmatyczne podejście do sprawy - i jeśli tylko jest między dwojgiem ludzi troszeczkę chemii, to można z niejedną osobą być szczęśliwym w miłości? Trochę się rozpisałam, ale to w końcu miłość ;-)

Ania
 1044  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina miłość związek

Odpowiedzi

renata29
Przeznaczenie,zdecydowanie :)
Justyna14
Oczywiscie,ze przeznaczenie.Ale i kompromis.Jesli nie potrafilibysmy isc na kompromis to powoli z milosci powastalyby klotnie,nienawiasc.Na tym min.,wedlug mnie polega milosc.Umiejetnosc dogadania sie.Nam to sie udaje.Dlatego nasza milosc jest taka sama jak szesc lat temu:-) A raczej glebasza,dojrzalsza.
natuuusia19
jak to mowi moja tesciowa "smierc i zona od Boga przeznaczona" :) wg mnie najpierw jest to przeznaczenie a pozniej zeby utrzymac ta milosc potrzeba troche kompromisu:):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.