Menu

milusińsko:)

hej dziewczyny:) tak mi się wzięło na czułości, niedawno uspałam małego i tak myślałam co najbardziej lubicie w swoich dzieciach i co was najbardziej rozczula(grins) ja uwielbiam patrzeć jak sobie śpi, czasem jak kładę się spać to aż muszę o wsiąść na ręce i potulić(grins) taki jest kochany... albo jak się przebudza żeby się we mnie wtlulić... mniam(grins) a najbardziej lubię jak mówię mu kocham cię a on co by nie robił zaczyna się śmiać tak radośnie(prezent) wiem że tego nie rozumie ale to mnie tak cieszy jak on się za każdym razem uśmiecha jak mu powiem że go kocham, nawet gdyby płakał(prezent)(prezent) jaka jest wasza największa słabostka jak patrzycie na wasze pociechy(grins)

Kubusiowa
 481  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem słodkie dzieciaczki

Odpowiedzi

mycha2706
Każde moje dziecko ma w sobie" to coś" innego... Igor mnie rozczula jak pięknie mówi,jak potrafi tak szelmowsko sie podlizać... Ala jest moja cudowną mądrą dziewczynką,która miliony razy tuli sie do mnie,wyznaje miłość..a Gruby...no cóż... Gruby jak większość tu wie jest śmieszkiem,dzisiaj przy zabawie"noski,noski-eskimoski" ze śmiechu dostał czkawki...jest najmłodszy i z Nim najwięcej spędzam czasu i każdy Jego uśmiech mnie rozbraja(grins)
xkasiulax
Moja jak śpi jest słodka nie mogę sie na nią napatrzeć i czasem jak się złości coś ją pobolewa i popłakuje to jak się do niej uśmiecham to ona do mnie tez się śmieje nawet przez łzy tak mnie to wzrusza ............ albo jak się przytula w nocy jak śpi zemną ,jak wyciąga rączki że by wziąć ją na rączki i przytulić,albo jak wracam ze sklepu to cieszy się jakby mnie z miesiąc nie widziała a ja bez niej ruszam się tylko na dosłownie kwadrans do sklepu na przeciwko (prezent)(prezent)
renata29
lubię patrzeć jak śpi albo jak usłyszę,że się obudził,wchodzę do pokoju a on siedzi z taką słodką minką,uwielbiam jak się przytula,jak daje buziaka co w jego wykonaniu wygląda jak gryzienie:)i powala mnie jego minka jak go kładę na przewijaku,wygląda wtedy tak uroczo:)
Renatka2019
A ja kocham mojego synka za wszystko :) Uwielbiam w nim wszystko, jego uśmiech, duże ciemne oczka, słodkie minki, uwielbiam jak woła do mnie "mami"... Mogła bym tak wymieniać bez końca.(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) Ale najbardziej lubię jego minkę jak zasypia, oczka ma już prawie zamknięte ale jeszcze się do mnie uśmiecha...normalnie rozbraja mnie tym.(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Kubusiowa
chyba wszystkie mamy mają to samo zboczenie że mogłyby wymieniać i wymieniać... ja czytam wasze odpowiedzi i tylko wyłapuję co Kubuś jeszcze robi i co tak kocham(prezent)
Kubusiowa
gdybym miała wymieniać wszystko chyba bym nie skończyła(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.