Menu

minąl dziś termin okresu....

Witajcie ...To znowu ja .
Ostatnio pytałam i opisywalam że nagle przestały wypadac mi włosy.. dzis mialam dostać okres ...ale jest południe i nie mam @.
Zbadałam sobie w miare swoich możliwości szyjkę macicy...od razu co poczułam to to , że jest tam dużo ciaśniej niż zwykle i ciężko było mi ja w ogóle znależć. Strasznie dużo mam także śluzu, białomllecznego, nie ciągnącego.Boję sie robić test zeby nie wyszedł wynik negatywny...nie wiem co myśleć jakie jest wasze zdanie?

necia822
 609  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka szyjka macicy śluz

Odpowiedzi

myszka838383
Jest dopiero południe...więc możesz jeszcze dostać. Jeśli nie to jutro rano zrób test (kciuki) Trzymam kciuki (kciuki)
necia822
dziękuję ... bardzo liczę w końcu na 2 czerwone kreseczki:)
(prezent)(kwiatek)
niki30041988
gdy nie dostałam mc w dniu terminu do południa to zrobiłam test wieczorem
i wynik miałam pozytywny, tak było w pierwszej ciąży. O drugie dziecko jak się staraliśmy (trwało to 8 cm), gdy zaszłam wiedziałam to po zmianach na piersiach a test to potwierdził, powodzenia i 2 kresek życzę!
jagoda30
@niki 8cm?!(smiech) rozumiem że to czeski błąd (grins)
niki30041988
dzięki jagoda (grins) dobra jestem :) nie ma co(klaszcze)
miało być wiadomo jak xD
agami
każda z nas się stresowała przed zrobieniem testu, ale inaczej się nie dowiesz;p i żadne nasze przypuszczenia i podejrzenia nic nie dadzą;) jeśli kochałaś się bez zabezpieczenia, a okres nie nadchodzi to jest, oczywiście, szansa, że jesteś w ciąży więc zamiast się stresować kup test i jutro z samego rana go zrób, a następnie podziel się z nami dobrą nowiną;) (życzę Ci żeby tak właśnie było!:))
Beatka2010
A co ma wspólnego to że przestały Ci włosy wypadać bo nie kumam?
necia822
Dzień się kończy pomału... Okresu nadal nie ma...jak jutro nie dostanę @ to robię test...mam nadzieję że będę miała pretekst by wejść do apteki:-)
agami
test najlepiej robić z porannego moczu (wtedy stężenie hormonu ciążowego jest największe) więc lepiej już teraz sobie wejdziesz do apteki żebyś zaraz po przebudzeniu mogła go zrobić;)
necia822
No też racja... Ale mi serce wali...
:$
necia822
(telefon)
amalka
Można poranne "siusiu" złapać do czystego naczynia i z takiego moczu zrobić test. Mocz nie musi mieć temperatury ciała (kciuki)

Życzę upragnionych dwóch kreseczek (prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.