Menu

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Trwa Mundial. Czy wasi partnerzy oglądają mecze i zażarcie kibicują? Czy dotrzymujecie im w tym towarzystwa, czy też kłócicie się o to, że „znowu jest mecz“? Powiedzcie jak wygląda u was sprawa kibicowania? A może wasi partnerzy wychodzą do pubu i wspólnie z kolegami oglądają mecze i trzymają kciuki za ulubioną drużynę, żebyście wy w spokoju mogły obejrzeć ulubiony serial? Czy macie coś przeciwko temu, że wasi partnerzy są fanami piłki nożnej?

Ania
 1122  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport piłka nożna kibicowanie mundial rpa sport

Odpowiedzi

kasiulek212121
moj oglada tylko jak sa mistrzowstwa.wczoraj np ogladalismy mecz Holandia-Dania i nasi wygrali!na pewno bedziemy ogladac wszystkie mecze do konca:)
beatka7623
Mój mąż ogląda tylko wybrane tak jak i ja Więc problemu nie ma A poza tym jak już coś chce obejrzeć czego ja nie chcę to idzie na inny telewizor U nas ile jest osób tyle telewizorów żeby kłótni nie było :)))))
okaloka
Na szczęście nie ogląda :)))
Edytka85
Mój nie jest kibicem i ja też nie.
daryjka87poznan
Moj wogole nie oglada bo nie lubi :) Jestem szczesciara nie :)
Panterka
Mój M. nie ogląda meczy.. Jakoś go to nie interesuje.. Ja kiedyś oglądałam mecze, ale teraz też mi się nie chce.. Ale gdyby M. był kibicem, nie przeszkadzałoby mi to, bo ja ostatnio rzadko oglądam tv.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.