Menu

mleko

Mam pytanko mamusie za 2 tygodnie wracam do pracy w tym czasie mój synek skończy pół roku karmię go oczywiście piersią ale chciałam na jedno karmienie wprowadzić modyfikowane próbowałam juz bebilon i nan ale żadne mleko małemu nie smakuje wręczma odruch wymiotny a z butelki moje mleko mleko pije ładnie. Chcę nadal karmić ale nie mam juz tyle pokarmu żeby zrobić jakiś zapas to co najdzie to mały wypija. Wprowadziłam juz jarzynki i deserki i to zjada chętnie. Może któreś mamy miałay podobnie...

17janek
 587  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

mleko modyfikowane

Odpowiedzi

kaisaa4
jak zaczniesz osciagac to pokarmu bedzie ci sie produkowac wiecej tylko musisz odciagac .... pokarm zawsze produkuje sie na tyle na ile zjada dziecko wiec jak chcesz odciagac chcesz go wiecej .... moze ci na poczatku nie leciec ale za chwile powinno stopniowo. jak mowie produkcja mleka reguluje sie wedlug ssania naszego malucha. miekkie piersi nie swiadcza o niczym.
kaisaa4
odciagajac pobudzidz je do wutwarzania sie wiecej
kaisaa4
miało być pobudzisz (grins)
babooshka
niektóre dzieci chętniej jedzą łyżeczką, może popróbuj w ten sposób podawać je z kaszką, możesz też dodać 1/3 swojego mleczka do tego modyfikowanego(kciuki)
clyde22
U nas sytuacja podobna, tylko Skowronek nie za bardzo przepada za butelką... Pozostaje chyba nakarmienie go łyżeczką...
Długo może postać takie odciągnięte mleko?
Achcha
Przysługują ci przerwy w pracy lub skrócenie czasu pracy na karmienie piersią, więc może w tym czasie odciągnij pokarm i będziesz to miała na następny dzień, kiedy Cię nie będzie. I tak co dzień rob zapas na następny dzień a ktoś to może podać z butelki lub łyżeczką z kaszką.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.