Menu

mleko...

Cześć mamuśki :) powiedzcie mi czy się różni Nan 1 od Nan 2 bo normalnie nie mogę znaleźć różnicy :) Tylko tym, że 2 ma więcej żelaza? Udanego wieczoru tak przy okazji :)) :*

agaorto
 557  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

mleko

Odpowiedzi

xkasiulax
nan 2 jest po 6-miesiącu
xkasiulax
nie wiem,czym się różni ja podaje bebiko i niby jest podobny skład,ale każą podawać po 6-miesiącu dwójeczkę,ja podałam tydzień przed skończeniem przez mała 6-miesięcy tak to była na jedynce cały czas i się najadała tym mleczkiem
basta1
NAN 1: Modyfikowane mleko początkowe dla zdrowych niemowląt. Do podawania od urodzenia dziecka. Ilość zawartego białka jest identyczną jak w mleku matki. Zawiera NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), które zapewniają prawidłowy rozwój mózgu i siatkówki oka.

NAN 2: Modyfikowane mleko odpowiednie dla zdrowych niemowląt od 4. miesiąca życia. Zawiera NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), które zapewniają prawidłowy rozwój mózgu i siatkówki oka.

NAN 3: Przeznaczony dla zdrowych niemowląt powyżej 9. miesiąca życia. Modyfikowane mleko następne wzbogacone w żelazo, które jest potrzebne do budowy komórek krwi. Wzbogacone w jod, który wspomaga prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny niemowlęcia. Wzbogaconew wapń i witaminę D, które wspomagają prawidłową budowę kości i zębów, wzbogacone w mikroelementy i w 13 witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju niemowlęcia. Zawiera NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), które zapewniają prawidłowy rozwój mózgu i siatkówki oka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.