Menu

mleko

Kochane powiedzcie mi jak przyzwyczaić a zarazem odzwyczaić mojego 13mies syna picia mleka modyfikowanego Nan3 do normalnego mleka 1,5%?
Próbowałam już kilka razy podać mu normalne mleko a za każdym razem jest płacz i wypluwanie go.. A chyba już dawno powinien skończyć pić mleko modyfikowane.. Bynajmniej ja bym wolała aby przyzwyczaił sie do normalnego mleka..
Poradźcie mi jak go do tego przyzwyczaić..

Beatris0302
 616  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie mleko dziecko odżywianie

Odpowiedzi

MiJa
dlaczego powinien przestać pić modyfikowane? Jeśli woli to w czym problem? A jak nie chce normalnego i odrzuci modyfikowane to poprostu nie musi pić mleka.
natuuusia19
zmiast samego mleka zrob mu kaszke ryzowa:) lub zetrzyj herbatniki i dodaj do mleka:)
niedziela
Hej,
zastanów się czy przestawianie dziecka na mleko krowie w tym wieku to dobry pomysł..Ja z powodzeniem przestawiłam moją córkę i zaczęłam też w wieku 13 miesięcy. I wszystko było pieknie do czasu..Najpierw zapalenie uszu, potem cały czas płyn w uszach na końcu zapalenie oskrzeli..Powód-uczulenie na mleko krowie. Nana ładnie jadła i nic się nie działo. Po krowim też nic nie widziałąm, ani luźna kupa ani wysypka-nic, a cały czas jej organizm się bronił tyle że wewnętrznie. Po 3 miesiącach CAŁKOWICIE bezmlecznej diety (nawet bez serów i jogurtów) zaczełam od serów i jogurtów było ok, podałam Nan który nic jej nie robił-od razu wysypka na klatce piersiowej. Myślę że za wcześnie wprowadziłam jej mleko nie wieżąc w słuszność karmienia mlekiem modyfikowanym do 3-go roku życia...
syla
A dlaczego już dawno powinno przestać pić mleko modyfikowane.Ja moim dzieciom w życiu w wieku 13mc nie podała bym mleka zwykłego,moje dzieciaki długo piły modyfikowane tylko Wojtek odrzucił mleko szybciutko,ale nie pije zadnego mleka bo zwykłego ni lubi
piasekpustyni
ja też uważam ze to za wcześnie na zwykłe mleko. nasz Synek ma 12 mies. i nie zamierzam narazie Go przestawiać na zwykłe.
mala21
mój mały w styczniu skończy trzy latka i nadal jest modyfikowane. Ale on daży e miłością wielką. Normalne jest be i już. Nawet budyniu nie zje
monka21m
Moja ma 16 miesięcy i pije modyfikowane, a zwykłego używamy tylko do budyniu czy kakao (które zresztą pije niezbyt chętnie)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.