Menu

MLEKO BE!

KOCHANE MAMY MAM 2 SYNKOW ADUS SKONCZYL 3L,GABIS 20M-CY OBOJE OD JAKIEGOS CZASU NIE LUBIA MLEKA!!! JOGURCIKI OWSZEM,BUDYN MOZE BYC! ALE SAMEGO MLEKA NIE!!! CO WY NA TO? CZY JEST WSROD NAS MATKA,KTORA MA TAKI PROBLEM JAK JA? MUSZE PODKRESLIC,ZE JA NIE NAWIDZE MLEKA-MOZE DLATEGO?

anita3276
 541  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dzieck0

Odpowiedzi

SCOFI
mój Konrad ma 3 lata i tez juz 3 miesiace niechce wcale mleka
KlaudynaK
Jeśli o mnie chodzi to lekarz mi kiedyś powiedziała, że mogę się nastawić na to iż Staś w pewnym momencie mleko odstawi... Ja, moja matka i babka mleka nie lubiłyśmy i nie lubimy... Są inne produkty które to zastąpią. Osobiście bym dzieci nie zmuszała. Mnie zmuszali do tego a ja w efekcie zmuszałam się do wymiotów... Ja to jeśli chodzi o nabiał to preferuję aż ser żółty i śmietanę do zupy :D
lolita
Ja jestem-mialam ten sam problem.Karmilam synka 18 miesiecy piersia,po odstawieniu nie bylo mowy o mleku.Jesli juz w jakis tam sposob to mleko w niego wmusilam,to bolal go brzuszek lub zwymiotowal.Lekarz powiedzial mi,ze nie musi pic mleka jezeli nie lubi.Podawac mu jogurty,ser,budyn.Teraz maly ma 3,5 i od czasu jak zaczal chodzic do przedszkola to wypije mi od czasu do czasu kakao,bo kiedys nawet tego nie chcial.A w przedszkolu jakos mu zasmakowalo.
Gusiaq
Dokladnie jak pisza dziewczyny, nie zmuszac do mleka, a zastepowac je budyniem, jogurtami, twarozkiem, a nawet nalesnikami (o ile dziecko juz je jada).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.