Menu

mleko , kiedy zaczyna leciec??

jestem w 34 tygodniu ciazy i jeszce mi nie leci mleko kiedy powinno zaczac leciec ???

Carollain
 2655  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem mleko

Odpowiedzi

Madzika
czesem "mleko" wogóle nie leci w czasie ciązy a dopiero po porodzie nie musisz sie tym martwić. bywa róznie to zalezy od organizmu i nie warunkuje dalszego karmienia piersią, zdarza się ze kobiecie leci w czasie ciąży tzw siara a potem pokarmu brak. a i kobieta której ona nie leci może mieć dużo pokarmu.
Iwona1977
Mnie w kazdej ciazy wogole nie lecialo
martus1988
mi się dopiero od tygodnia pojawiła siara a ja jestem w trakcie 33 tygodnia ciąży.... sama nie wiem jak to będzie z karmieniem mich pociech bo się dwójki spodziewam ale o tym nie myślę. (grins)
kasiam146
u mnie tez zaczelo leciec po porodzie w czasie ciazy nawet kropelka mi nie poleciala
Majaaaaaa0000
u mnie mleko pojawiło się 2 tyg przed porodem, tzn...siara...
amalka
W ciąży "lecieć" jakoś szczególnie nie "leciało" ale było (grins) Za to po porodzie... MASAKRA! Piersi miałam jak balony (wypadałoby napisać piersi wreszcie miałam hehe) twrde jak kamienie, a pielęgniarki miały ubaw bo nawet wkładki laktacyjne nie pomagały. Mleczko ciekło mi po nogach, do kapci (smiech) Karmiłam Krzysia, hektolitry odciągałam i oddawałam koleżance. Dziewczyna mleczka miała jak na lekarstwo, więc mój pokarm podawała córci w butli (grins) Wystarczyło, że usłyszałam płacz dziecka a natychmiast uruchamiała się "produkcja" (smiech)
daryjka87poznan
Ja chyba taki dziwny przypadek jestem bo dopiero dostałam mleko w 5 dniu po porodzie.
myszka838383
u mnie pojawiło się 3 dni po porodzie.
margolcia85
U mnie w pierwszej ciąży (a właściwie po niej) zaczełó lecieć w pierwszym dniu bo zaraz dostalam małego i go przysawiłam do piersi, a teraz jak urodziłam Gabi to dopiero w 4 dobie po urodzeniu, mialąm cesarkę i dopiero w 4 dobie zaczełam chodzic do malej :) i ją przystawiać.
sheryl
Mnie nie leciało w ciąży.
piasekpustyni
u mnie nie było ani w ciąży ani po porodzie prawie wcale...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.