Menu

mleko modyfikowane

Czesc dziewczyny (awve) Mam pytanie do mam ktore karmily niemowlaki mlekiem modyfikowanym. Laura ma 5 tygodni i od początku byla dokarmiana Bebilonem a teraz jak w wiekszosci je tylko to mleko to jest caly czs glodna zje 90ml i za godzine czy dwie znow jest glodna. Nie zaluje dziecku jedzenia ale boje sie ze je za duzo To mleko zawiera Immunofortis czyli blonnik pokarmowy moze przez to szybko go trawi. A moje pytanie brzmi : czy moge teraz zmienic mleko na np NAN albo Bebiko?

Anemona
 674  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie mleko pokarm sztuczny

Odpowiedzi

mamapati
moja od kąt skonczyła 6 tyg. była na modyfikowanym, najpierw nan, później bebko, po 6 mis. znow miała nan a na koniec bebilon
mammma
nam najlepiej służyło bebiko R (z kleikiem ryżowym). tylko tyle mogę Ci poradzić, bo każde dziecko jest inne.
mala21
To znaczy dajesz bebilon comfort? Ono niby żeczywiście nie jest najlepsze. Możesz zmienić. Ale ostrożnie. Nowe mleko podaj rano, a nie na noc. Radziłabym też raczej bebiko. NaN często powoduje zatwardzenia (oczywiście każde dziecko jest inne), tym bardziej jeśli wcześniej podawałaś to comfort.
Anciacia
My od początku (3 mc) jechalyśmy na Humanie, póżniej koło 8 m-ca Bebiko - tych Bebilon czy Nan mała nie chciała nawet widzieć.
Anemona
dawalam zwykly bebilon.
mala21
z mlekami bebilon nie bardzo miałam styczność. Ale tak naprawdę to one wszystkie są podobne, a każdemu dziecku pasuje co innego. Najlepiej spróbować, ale ostrożnie
mala21
Bestyjka ja też nigdy nie mieszałam mleka. Znaczy początkowo z przechodzenia z piersi na butlę podawałam jedną butelkę. Początkowo mały pił nan. Ale miał problemy z kupkami. Po jakimś czasie zmieniłam na bebiko. Nan mi się zkończył a miałam pudełko bebiko. Było to pierwsze karmienie z rana. I dalej bebiko.
renata29
możesz też kupić w aptece Nutriton,to jest do zagęszczania mleka dla dzieci od urodzenia,mój jak zaczął to jeść to się bardziej najadał,mniejszą ilością mleka a na dłużej
kasia3030
ja moim od urodzenia dawalam Bebilon i zawsze sie najadaly
beery
Mój synek je teraz Humane 1 plus, myśle że warto spróbować bo mój też sie nie najadal, stisowaliśmy zwykly bebilon, bebilon comfort, nan, bebiko, no i mysle ze najbardziej przypasowala mu ta humana. Ma 8 tyg je 130 ml co 4 h, w nocy nawet co 5. Co prawda zdarza sie jeszcze ze chcial by dostac butle za 2h, nie zaluje mu poprostu daje mniej mleka, no i ma pelny brzuszek na nastepne 3-4h.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.