Menu

Mleko modyfikowane Baby Dream

Mamunie potrzebuję opinii o mleku produkowanym dla Rossmanna firmy Baby Dream. Jego cena jest bardzo konkuremcyjna w porównaniu do mleka innych firm. Za wszelkie opinie dziękuję (prezent)

Mandarinios
 1553  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie mleko modyfikowane

Odpowiedzi

Mandarinios
*konkurencyjna
Mandarinios
ok dzięki za informację.... Ja z tej firmy jestem zadowolona, jeśli chodzi o jakość obiadków czy deserków, parę razy miałam też pieluszki. no ale mleko to mleko, wolę być pewna.... Choć czy wogóle wobec jakiegoś mleka można być na 100% pewnym, że jest super-ekstra??
Anna81
ja daje mojej córce kaszki z tej firmy bardzo jej smakuja i nawet lepiej z brzuszkiem bo miała problemy a po tych kaszkach super jest nic jej nie dolega i nawet chętniej je a ja próbowałam i są lepsze w smaku naprawde więc mleko też może być ok
badzialenka
Ja podaję to mleczko mojemu synkowi od 6 tygodnia życia i jestem bardzo zadowolona.Nie miał żadnych problemów z zaparciami itp.Jednak to mleczko ma dośc dziwną konsystencję i trzeba je długo mieszac.W smaku jest bardzo dobre.Dawid ma już 6 miesięcy i je teraz Baby Dream2 .To jest z kolei troszkę gęstsze od BD1,tak jakby było z dodatkiem kleiku.Cena rzeczywiście jest bardzo przystępna a do tego bardzo często robią w Rossmannie na nie promocję.Watro spróbowac.Polecam.
Mandarinios
Dziękuję Wam za odpowiedzi :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.