Menu

mleko początkowe

Słuchajcie,kupiłam na poczatku mleko poczatkowe bebiko 1 ale moj mały po nim wymiotował,wiec z Waszych rad zmienniłam na NAN pro 1,lecz od przedwczoraj na buzi i dekolcie krostki,a na obu stronach głowki czerwone plamki.Czy może to powodować skazę białkową? Dodam,że gdy karmilam piersią to normalnie poilam mleko i nic mu nie bylo.

anulaa9218
 480  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie mleko dziecko wysypka

Odpowiedzi

Tuptolek
hmm Adriankowi się ulewa też jest na bebiko, ale bardziej mu się ulewało moje. Tylko brzuszek go boli, czy to od bebiko?
anulaa9218
od bebiko mu sie ulewało i wymiotował.. po Nan wlasnie dostał tych plamek i krostek na buzi i dekolcie
Tuptolek
i tak jakby kupki nie może zrobić, a robił ładnie na moim
anulaa9218
no troche minie zanim zrobi...jest tylko na tym mleku,swoim juz nie karmię. a kupka jest zolta z grudkami.... bardziej martwi mnie te zmiany skorne,bo to napewno nie potówki i narazie nie ciemieniucha
sheryl
Weź ty kup bebilon, to najbezpieczniejsze mleko.
Tuptolek
ja przechodzę na bebilon - właśnie mąż po nie pojechał, mój Konradek był na nim i było ok, a teraz nam się zachciało bebiko
MiJa
Eudaimonia moje dzieci wychowane na NAN i nigdy nie miałam problemów z zaparciami czy wysypkami więc nie wiem skad ta opinia ,że NAN to zło ?? Moi chłopcy byli wcześniakami i na początku dostawali NAN AR a potem przeszliśmy na zwykły NAN. A z kolei jak mieli koło roku i ze wzgledów finansowych kupiłam promocyjnie Bebilon to mi dzieciaki rozwolnienia dostały i tyłki tak miały odparzone ,że hej!
emiliab
Moja córeczka najlepiej toleruje mleko Gerbera, synek pił tylko Bebiko. Po prostu każdemu służy coś innemu i musisz sprawdzić i testować.
minio
moje byla na humanie ,ale to chyba z apteki jest i naprawde nie mialy sensacji z brzuchami,z wymiotami czy alergia .nie wiem czy jest ono dostepne w polsce,ale 4 lata temu kupowalam je jeszcze w aptece moze warto wyprobowac.Pozdrawiam:)
otylka
moja córka miała skazę, piła nutramigen od 3 tygodnia życia. teraz pije od paru miesięcy nan 3, nic się jej nie dzieje, bardzo jej służy. jeśli martwisz się, ze to skaza kup nan ha, a najlepiej idź do pediatry i się poradź. u mojej córki skaza objawiała się krostkami własnie, suchymi policzkami, bolał ja brzuszek, prężyła się i płakała. do nutramigenu dodawałam jej probiotyk latopic przeznaczony dla małych alergików, nie zawiera białka krowiego.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.