Menu

Mleko w nocy "tak" czy "nie"?

Mam pytanko... Moja Córka w lipcu skończy 2 latka i jeszcze budzi się w nocy i chce mleka,wypija tylko 150 ml i nic innego nie wypije już próbowałam.Dodam jeszcze,że na noc wypija ok 240 ml no i rano kakałko 210ml.Jakie jest wasze zdanie?

izabela1609
 902  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

Matina
Moja córka od kiedy zaczęła przesypiac całe noce - a miała wtedy pół roczku nie dostaje żadnego mleka, soków, herbatek w nocy - jeśli juz to tylko woda.
mala21
raczej tylko woda to duża panna
cecylia86
Tak raczej nic nie dawać jesc tym bardziej że trzeba myśleć o higienie jamy ustnej,no ale dobrze się mówi,nam gorzej będzie w życie wprowadzić....Powodzenia;)
izabela1609
No tak tylko,że ona nie chce zaraz płacze,dostanie mleko i spokój.Często się zdarza że prześpi całą noc ale nie wiem od czego to zależy.:)
myszka838383
hmm mój ma 2 lata i już dawno nie pije mleka w nocy..przestał jak miał 14 miesiecy. Może nich je póżno kolacje i bardziej treściwą? to przestanie budzić się w nocy na flache?? No i o te ząbki bym się martwiła skoro pije mleko w nocy.
justynafar
ja mam tak samo z moją córeczką,w sierpniu skończy 2 latka i też potrafi nieźle domagać sie w nocy butli mleka ,próbowałam z wodą bo ponoć wszyscy na około mówią że jedzenie w nocy źle wpływa na ząbki ale co z tego jak ona jest w nocy głodna i nie daje spać.chociaż zdaża się że nie ja w nocy ale to rzadko.dodam że z synkiem miałam tak samo i jak skończył dwa latka to już sie nie budził na jedzenie-mam nadzieję że tak bedzie i z córeczką(awve)(awve)(awve)
izabela1609
No to dobrze że nie jestem sama z tym problemem.Mała na chwilę obecną ząbki ma oki bo byliśmy już parę razy u dentysty.
mammma
raczej powinnaś ją odzwyczaić od jedzenia w nocy. za jakiś czas zażyczy sobie kanpkę z szynką lub parówki na ciepło... wprowadzaj reguły i zasady, wychowuj, już czas. wątpię by budziła się z głodu, raczej owinęła Cię wokół palca.
myszka838383
to mnie zawsze zastanawialo..jak to możliwe że 2-letnie dziecko..które je juz normalne posiłki..czyli na kolacje np kanapki..jajecznice itp mogłoby być głodne w nocy. Rozumiem że może chcieć pić ..ale jeść? przeciez to duze dziecko..powinno wytrzymać do rana. Jedynym wyjściem jest podawanie wody..i tylko wody aż dziecko się nauczy :/
izabela1609
Jak nie pytam jak mam wychowywać dziecko i nikomu też nie mowie jak ma to robić.Ten temat z mojej strony uważam za zamknięty.
kina
szczerze,to moim zdaniem ona nie jest glodna tylko poprostu przyzwyczajona do picia mleka w nocy.
paulaa
moim zdaniem to nic złego że je w nocy mleko jak chce to niech je
ulenka091987
moim zdaniem nie ma czym się tak przejmować, dla dziecka które je już wszystko to mleko to już raczej picie a nie jedzenie, skoro chce pić mleko to niech je dostaje, w końcu zacznie przesypiać całe noce i nie będzie piła, można też spróbować dać jej treściwszą kolacje
rozowa82
smerfetka dokłądnie tak jak mowisz, moja zuzia tez jeszcze domaga sie mleka ale ostatnio zauważyłam ze pije go coraz mniej (woda nie wchodzi w gre bo od razu sie drze) i mam nadzieje ze sama odrzuci....
madziaa
mój syn jest niejadkiem,daje mu mleko na noc i rano,wręcz cieszę się że pije je.Daję mu proszkowe Nan junior,ma witaminy,żelazo.Jak chce dziecko to niech pije!!!!
anita3276
JAK CHCE PIC TO MLEKO W NOCY TO NIECH PIJE PRZYJDZIE CZS ,ZE PRZESTANIE!!!(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.