Menu

Młode mamy

Co uważacie na temat młodych mam w ciąży? (16-18 lat)

Dorotaa
 1518  51

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Wychowanie młode mamy

Odpowiedzi

Dorotaa
Tzn czy będą to dobre matki? Czy dziecko jest dla nich tylko ciężarem? Jakie jest wasze zdanie na temat takich młodych dziewczyn w ciaży lub już z dzieckiem.
martus1988
raczej nie zauwazylam tego u kolezanek co maja w tym wieku dziecko by mowily, ze dziecko jest dla nich ciezarem (nigdy)
Mysiaa
akurat do tego czy ktoś będzie dobrą matką to wiek nie ma nic do rzeczy.......a to czy dziecko jest dla nich ciężarem to jest sprawa indywidualna każdej młodej matki.........każdy jest inny
krasna1
dziwne pytanie
niektóre dziewczyny 16 letnie mają więcej rozumu niż te po 30-tce....
Edytka85
To czy ktoś będzie dobrą czy złą matką nie zależy od wieku(smutna)(wow)
asiunia83
to wszystko zależy od ich charakteru czasami mogą być lepszymi mamami niż te starsze
karolincia
nic nie uważam, że są mamami, ja sama nie wiem czy jestem dobra mamą i nikogo nie będę oceniać tylko dlatego że jest młody
Matina
Uważam, że to zdecydowanie za wcześnie, ale to jakimi matkami będą zależy wyłącznie od nich samych - nie mnie osądzać.
Dorotaa
Jestem tego samego zdania co i wy to czy będę dobrą matką a mój chłopak dobrym ojcem to jest tylko nasza sprawa. Ostatnio spotkaliśmy się z głupimi plotkami ludzi którzy nas nie znają, i dlatego stad moje pytanie. To że mam 17 lat i będę mamą to tylko moja sprawa tak? Wiedziałam że mogę zajść w ciąże i tak się stało. Ale cieszę się że nosze nasze maleństwo pod serduszkiem :)
misiak7
zgadzam się z krasna1(klaszcze)(klaszcze)(kwiatek)
Mysiaa
tylko , że i tak jak dla mnie 16 czy 17 lat to i tak jest za wcześnie na dziecko...ale ten kto się decyduje w tym wieku na współżycie wie jakie mogą być konsekwencje tego......
bobasekm
Nie uważam, zeby młode matki były złymi matkami, wszystko zależy do charakteru.
Ja miałam 18 lat jak urodziłam syna, fakt wczesnie, ale jestem z niego szalenie dumna i kocham go nad życie. Nigdy nie uważałam, ze jest ciężarem.
Dorota serdecznie gratuluję
Dorotaa
Ja uważam że jestem wystarczająco odpowiedzialna żeby mieć już dziecko. Ale intrygują mnie głupie plotki na temat mój i mojej rodziny. Wiem że sobie na pewno poradzimy i będzie wszystko dobrze :) Tylko co robić z takimi miejscowymi "plociuchami" którzy widzą co się dzieje u innych a nie widzą tego co dzieje się u samych siebie.
Dorotaa
@bobasekm też będę miała 18 lat ja urodzę :) i już jestem szczęśliwa że będę miała to dziecko. :)
ADAMSKA98
napewno 16 lat to za młody wiek na dziecko ,ale 18 czemu nie może byc lepsza mama niz ta co ma 30 lat jak ktoras napisała zeleży od charakteru i dojrzelości psychicznej ,
Mysiaa
ja też bym nie chciała aby moja córka zaszła tak wcześnie w ciążę.....
Dorotaa
Kto mówi że nie mam mieszkania? Nikt mnie nie wywala z domu poza tym nie mam złych warunków. Szkołę można kończyć bez względu na ciążę. A praca swoją drogą ja nie pracuje bo jestem młoda i szkoła. Ale mój facet pracuje. Więc nie jest źle :) i na pewno nie będzie.
Iwona1977
gratulacje (prezent)
Dorotaa
Moja mama też nie skacze z radości ale powiedziała że stało się i już nic nie da się zrobić. Pomagała starszej siostrze i będzie pomagać nam. Czy to źle? Druga to by mnie wywaliła z domu, bo nie jedna dziewczyna tak miała.
krasna1
Dorotaa a co Cię obchodzą inni?
to nie oni wychowają Twoje dziecko......
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.