Menu

moczenie się w dzień 2,5 latki

Witam, byc może u którejś z Was bylo podobnie... Moja mlodsza córcia 2,5l oduczyła się sikania w pieluchy w styczniu. W dzień tylko na nocnik a i w nocy śpi bez pieluchy,zawsze biegnie na nocnik a na dworze wytrzymuje. Nagle od 3 dni zdarza jej sie posikac w majtki. Nie wiem dlaczego? czy któraś z was tak miała?

fifi
 416  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta 5 siku 2 dziecko moczenie

Odpowiedzi

patik89
Mojej do niedawna sporadycznie bo zdarzylo to sie 4 razy chyba tylko ale zdarzalo sie posikac w majteczki jak byla bardzo zajeta zabawa a raz u mojej kolezanki bo wstydzila sie powiedziec ze chce jej sie siku teraz ma 3.5 roku a w wieku 2 lat pozegnalismy sie z pampersami i w nocy i w dzien po odstawieniu pieluch miala 4 przypadki posikania sie
ada410
Może przeziębiła sobie pęcherz,albo jest za bardzo zajęta zabawą.
I raczej stawiałabym na to drugie, bo moja jak była młodsza (ale zdarza jej się także i teraz),jak już się zajmie zabawą, lub jak przyjdzie do niej koleżanka, to zapomina o całym świecie i też czasami tak robi :))
Delikatnie tłumacz jej że siusiu robi się do nocnika, a ja jestem dobrej myśli i myślę że to minie. Powodzenia(kciuki)
Majaaaaaa0000
Moja ma 4 latka i rowniez jej się zdarzy...jak sie zabawi itp...
dagmara88
nie martw się to całkiem normalne że w tym wieku córcia twoja jeszcze się moczy ja też mam ze swoją takie regresy (kciuki)(kciuki)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.