Menu

Mój brat siedzi dużo na komputerze w wakacje? Co robić???

Mój brat przesiedzi całe wakacje na komputerze.... Mój brat ma prawie 18 lat i co nie przyjezdzam do domu to siedzi na komputerze non stop. On już miał tak kiedyś jak miał okoo 13 lat że siedział dużo na komputerze ale mu przeszło na pewien czas. Teraz znowu widzę, że siedzi i siedzi. Wychodzi też z kolegami, ale potrafi duzo siedziec n a komputerze. Jak spróbować go oderwać, ciezko się patrzy jak są wakacje, piekna pogoda a on siedzi na komputerze.

bunia88
 967  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Czas wolny i Sport brat komputer

Odpowiedzi

amalka
Hehe A mnie się nasunęło pytanie- tyłek brata nie boi? Komputer raczej kanciasty... No i oparcia nie ma... @Geodzia dała dobrą radę (kciuki)
alinagj1o2
A co teraz chcesz zrobić jak to już stary facet ,to nie dziecko .Chyba że jakieś rodzinne wypady w ciekawe miejsca .Może chodzi po jakiś portalach randkowych znajdzie dziewczynę i zacznie wychodzić .Gorzej jak tylko w sieci będą pisać .
czekoladka22
Na to chyba nie ma rady:] mój brat też siedzi cały czas wolny na kompie ale ma dopiero 16 lat i rodzice go jako tako pilnują jak jest szkoła i mieszka z mamą to nie gra ewentualnie spotyka sie z kolegami a jak weekend to jedzie do taty i gra na kompie :D ale nie wiem jak będzie teraz jak są wakacje :]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.