Menu

Mój kalendarz dni płodnych - Proszę o opinię

Proszę, spójrzcie na mój arkusz cyklu. Co sądzicie o aż tak dużym wzroście temperatury?
Robić test jak jest napisane na arkuszu, dopasowac sie czy robić wczesniej?

Mamuska00
 457  11

Odpowiedzi

amalka
Zawsze możesz zrobić dwa razy (kciuki)

A tak na poważnie- domyślam się, że po prostu chciałabyś wiedzieć możliwie najszybciej. Na rynku są testy wykrywające ciążę na bardzo wczesnym etapie. Możesz też zrobić betę i wszystko będzie jasne.

Trzymam kciuki za bociana (bocian)
maja1482
Ja dla pewności jeszcze poczekałabym kilka dni... Oczywiście, życzę powodzenia w staraniach i trzymam kciuki (kciuki)(kciuki)(kciuki)
Mamuska00
W takim razie czekam, jeszcze jakos wytrzymam, w poprzednim cyklu robilam test dwa razy i zawsze robiło mi sie troche przykro, chociaz specjalnych staran nie było, ani temp. nie mierzyłam. W poniedziałek testuje:)
maja1482
Jeszcze raz powodzenia(kciuki)
Mamuska00
jutro chyba zrobię test, to tylko 10zł, ale będzie pewność??(aniol)
MMama1975
Jeśli masz gdzie zrobić to z całego serca polecam Ci test z krwi na bhcg. Na tym etapie jeśli jesteś w ciązy, to powinno być już po zagnieżdżaniu, czyli hormon tyle co zaczął się wydzielać. Są to na razie tak małe ilości, że test domowy z moczu może tego nie wyłapie a z krwi podany jest wynik ilościowy, dokładnie ile u ciebie jest tego hormonu.
Dla przykładu ja w cyklu kiedy nie zaszłam w ciążę w przeddzień spodziewanej miesiączki miałam 0,01 jedn. więc miałam na 100% pewność. W cyklu gdzie zaszłam w ciążę testy z moczu jeszcze były blade a z krwi miałam 21 jedn 3 dni przed spodziewaną miesiaczką, a 3 dni później powtórzyłam i było 106 a na teście z moczu dalej blado.
Trzymam bardzo mocno (kciuki)
Mamuska00
super, świetna podpowiedź, i jest pewność :)dziękuję
Mamuska00
czesc, robiłam dzisiaj bete, nic nie wykryło :((((((. a tempka ciagle sie utrzymuje i zaczał sie okres. nie rozumiem, o co chodzi. kalendarz tez mi nie zaczał nowego cyklu..dziwne rzeczy sie dzieja kolezanki.
amalka
Możliwe, że tak się nakręciłaś, że organizm zbzikował. Podświadomość to potęga jednak... Może następnym razem się uda (bocian)
Mamuska00
jesli to tylko to , to luzik...kurcze a ja nawet dobrze sie nie rozkreciłam :P.
Mamuska00
czesc dziewczyny, dzisiaj mam juz 3y dzien okresu a wykres mi sie nie wyzerował, wiecie moze dlaczego?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.