Menu

Mój kalendarz dni płodnych - Proszę o opinię

Proszę, spójrzcie na mój arkusz cyklu! Dzięki. co o tym sądzcie??

nieznajoma32
 412  8

Odpowiedzi

Nataliaa00
hej witaj widze nastepna dziala ;D szkoda ze tak ciezko nie
nieznajoma32
no dokładnie dzisiaj znów tempka w górę... ale czy udało nam się .. to się okaze..... już 4 miesiąc się staramy :(
koza54
Kiedyś baby żadnych arkuszy nie używały, nie mierzyły temperatury, nie odliczały dni, nie planowały dużo wcześniej i innych pierdół nie robiły... chciały mieć dzieci to po prostu się chędożyły i miały nadzieję. A teraz? Arkusze, pomiary, planowanie dużo wcześniej, faszerowanie się jakimiś suplementami (co jest dla mnie bezsensowne) i te wszystkie inne, zupełnie nie potrzebne rzeczy których nawet ja nie robiłam żeby zajść w ciąże choć stara nie jestem... Kobiety zaczynają popadać chyba jakąś paranoje....

Na Waszym miejscu dałabym sobie spokój z tymi wszystkimi dziwnymi rytuałami i po prostu brałabym jak najwięcej przyjemności z sexu, wyczyści umysł, wrzucić na luz, bo niestety psychika też może zdziałać swoje.

Powodzenia w chędożeniu (rofl)(kciuki)
Nataliaa00
i to jest to na co czekamy KOZA54 ;D ja zanych temperatur nie mierze bo to naprawde mozna w paranoje popasc ja od ok 2 lat sie staram i nic ale dzialamy dalej i mamy nadzieje ze w koncu sie uda :)
kama86
Natalio niektore pary staraja sie i po 10lat,az w koncu dochodzi do upragnionej ciazy.
Nie poddawac sie nie obliczac,nie mierzyc,tylko sie seks..
Wyluzowac @koza 54 juz wszystko napisala nie bede sie powtarzac! ;)
Nataliaa00
dla mnie moga nawet po milion heh
amalka
Moi znajomi 10 lat się starali. Koleżance głos i figura się zmieniły, zarostu dostała... Tak ją hormonami szprycowali. O rozwodzie rozmawiali, kłócili się często... Pojechali na urlop, wyluzowali się, drinka wypili... we troje wrócili (grins) Syncio nie miał jeszcze trzech miesięcy, gdy los podarował kolejnego Szkraba (córcię tym razem) (cukierek) Dziś są szczęśliwymi rodzicami kilkulatków.

Niemal identycznie było w szwagrowej rodzinie. Trzy lata się starali i nic. Może nawet dobrze bo nie pasowali do siebie. Ostatecznie się rozeszli. Dziewczyna nowego faceta poznała i po 2 miesiącach już była w ciąży (nieplanowany dar od losu) Potem było podobnie jak w pierwszym przypadku, tyle że różnica wieku między dziećmi wynosi niecałe dwa miesiące. Brat i siostra razem chodzą do klasy bo rocznik ten sam hehe

Naprawdę warto się kochać a nie nastawiać na "produkcję". Piszą to matki, co tu niejedno czytały lub same doświadczyły.

Każdej kobiecie pragnącej dziecięcia, dziecięcia życzę (niemowle)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.