Menu

Mój kalendarz dni płodnych - Proszę o opinię

Proszę, spójrzcie na mój arkusz cyklu! Dzięki.

Adziulka92
 415  10

Odpowiedzi

Masza
no!! zajebiaszczy jest(wow)(grins)(grins)
amalka
Zerknęłam. Nie ma za co (diabel)
clyde22
No wreszcie jest! (kciuki)
renata29
Jak zwykle za mało seksu.
isa1987
Matko ale wy złośliwi jesteście (naglowke).
Wykres prawidłowy, test pozytywny w dniu skoku temp ale pamiętaj że owulacja mogła wystąpić dobę lub dwie później. Seksu dużo to może i coś z tego wyjdzie :) Życzę owocnych starań (prezent)
clyde22
(smiech)(kciuki)
amalka
@Iso droga nie gorączkuj się tak. Za "świeża" jesteś na forum i nie rozumiesz naszych reakcji. To jest pytanie- bez pytania. Wkurza nas ta funkcja na forum, bo nic nie wnosi a i "pytającej" nie pomaga.
"Proszę o opinię"... na temat czego kurde? Gdyby padało jakiekolwiek pytanie- można by się doń ustosunkować. Tu jest prośba o zerknięcie na kalendarzyk. Zerkamy zatem i nic więcej (grins)
isa1987
Forum znam od 1,5 roku i znam wasza reakcję na to pytanie. Osobiście zadałam je właśnie na początku i zostałam w podobny sposób potraktowana, a że były to początek z netmama,nie potrafiłam umieścić pytania. Dzięki temu kalendarzykowi zorientowałam się że jestem w ciąży mimo obfitego krwawienia w dniach kiedy powinna być @ i dzięki temu może żyję a przynajmniej mam zachowany jajowód. Jest to bardzo fajny kalendarzyk bo jest przejrzysty i za darmo. Myślę skoro ktoś go wrzuca to zapewne stara się od dłuższego czasu maluszka i czeka na uwagi związane z tym czy temperatury się zgadzają i czy dobrze go prowadzi. Przez trzy lata staramy się z mężem o dziecko i bardzo często byłam pytania czy prowadzę kalendarzyk a żeby był wiarygodny to trochę czasu potrzeba. Dla Was weteranek jest to śmieszne, dla innych cenne informacje a wasze komentarze tego typu tylko zniechęcają.
Adziulka92
Dziewczyny.. W dniu którym dodałam to pytanie to był mój pierwszy dzień z tym programem - poznawałam możliwości i dodałam to pytanie bo nie wiem myślałam, że jeśli tak mi sformułowało to tak się tutaj dodaje. Ale ok mniejsza z tym.
Chciałam się przekonać która strona jest lepsza Ovufriend czy ta - odpowiedź jest dla mnie jednoznaczna. Tam na każdym kroku jest wsparcie i pomoc, tutaj byłam w szoku, że popełniłam jakiś błąd. Także dziewczyny na spokojnie sobie to bierzcie bo nie wiem czy coś dobrego to przynosi. Można było napisać, wyjaśnić, zwrócić uwagę.

Kończę tutaj a Wam dziewczyny życzę powodzenia w owocnych staraniach
amalka
Hmy... Nie kojarzę każdej nieaktywnej NetMamy. Masa sobie tutaj różnych wisi jedynie... (jak będzie z autorką pytania)

Skoro znasz nasze reakcje- skąd to święte oburzenie (wow)

Co do kalendarzyka- nigdy owego nie stosowałam. Znam swoje ciało i w odpowiednim dniu zakupiłam test owulacyjny.

Pomagać lubię i robię to chętnie. Czasem kąśliwie (gdy mnie pytanie na łopatki powali) ale jednak... Pytań bez pytania nie trawię. Zdecydowanie bardziej wolę- CO NA OBIADEK DZISIAJ MACIE?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.