Menu

Mój mąż mi wszystko wypomina

Jestem z dzieckiem w domu, a mój mąż pracuje za granicą. Ostatnio przyjechał na tydzień w zasadzie nawet miło spędziliśmy czas, ale ... no własnie jest to ale. Mąż przysyła mi pieniądze i od czasu do czasu kupię cos dla siebie, do domu czy dla małego, a on mi to wszystko wypomina. Własnie jakieś 10 minut temu dostało mi się, że kupiłam nowy komplet poscieli – tak kupiłam bo był potrzebny już patrzeć nie mogę na te kilkuletnie 3 komplety. Przecież, nie kupuję nic niepotrzebnego!! Czy naprawdę taka sknera z niego? Czy egoista?

panidomu
 1516  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

praca pieniądze

Odpowiedzi

Pixelka
Zgadzam się z melissą – mąż pewnie uważa że to niesprawiedliwe – jego omija dzieciństwo waszego synka i pewnie to go boli. Powinnaś mieć więcej zrozumienia – on jest za granicą, on tęskni za wami a ty tylko za nim bo synka masz koło siebie, poza tym ciężko pracuje – więc myślę, że ma prawo czasem powiedzieć coś za dużo
KaczkaDziwaczka
taki był wczoraj pouczający film w tym względzie, na tvn o 20 z janem englertem. tytułu nie pamiętam. fabuła była taka, że umęczona obowiązkami domowymi matka trójki dzieci ucieka z domu do Warszawy i zostawia męża samego z obowiązkami. komedia dosyć udana.

W każdym razie weź go parę razy na zakupy i módl się codziennie. może go oświeci;/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.