Menu

moje dziecko bije....

mój synek ma 1,5 roczku i strasznie mnie bije, tzn. macha rączkami, lecz widać że robi to celowo... nie wiem już sama jak do niego dotrzeć... a boje się, że zostanie mu to bicie i kiedyś przerodzi się w jakiś koszmar... może przesadzam, ale się martwię.... (placze)

deedee
 696  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie zachowanie

Odpowiedzi

sandrii
mamusiamonika popieram cie w 100% deedee mow tak dlugo nie az synys zrozumie i przestanie.... ale nie krzycz tylko badz stanowcza:):)uda ci sie wierze w ciebie
deedee
właśnie kurcze chyba popełniłam błąd, bo poszłam za namową męża i reagowałam krzykiem i dostawał klapsa...(placze) mam nadzieję, że Mały się nie zablokuje przez moje zachowanie...(placze)(placze)
alinagj1o2
Nie możesz robić coś co sama dziecku bronisz.Twój synek jest w takim wieku co będzie cię próbował.Moi już kilka takich okresów mieli na bicie,gryzienie,rzucanie rzeczami,plucie jedzeniem itp.Więc uzbrój się w cierpliwość bo to początki.(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
paulaa
moja jak się zdenerwuje to też tak robi ma 15 msc ale jak powiem tak nie wolno to przestaje
KdaPl
mój do niedawna bił ale tylko w sytuacji gdy za bardzo się rozbawił ze mną lub mężem, wtedy mu tłumaczyliśmy że trzeba "cacy" robić a nie bić jednocześnie przytrzymując mu rączkę, od jakiegoś czasu ani razu mu się to nie zdarzyło
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.