Menu

moje dziecko strasznie nie lubi się kąpać

hej dziewczyny, moje dziecko bardzo nie lubi się kąpać, tragedia się dzieje kiedy chcemy jej włoski umyć, nie wiem w sumie jak reagować, zabawiamy ją i tak dalej, może jest jakiś specjalny szampon przyjazny dzieciom albo coś innego.....?

oleandra
 214  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem kąpiel

Odpowiedzi

oli28
Jeśli nie lubi myć główki,możesz kupić specjalny kapelusz do mycia włosków dla dzieci,wtedy ani woda,ani szampon nie leci w oczka.Spróbuj kąpiel zamienić w zabawę,jakieś zabawki do kąpieli,możesz również kupić płyn do kąpieli który zmieni kolor wody,może to zainteresuje dziecko.
czekoladka22
ja nie mam problemu z myciem główki ale najlepiej położyć dziecko na pleckach namydlić włoski trzymając główkę i spłukiwać gąbką tak żeby nie naleciała woda do oczu ja tak robię i dzieci nie narzekają życzę powodzenia
alinagj1o2
Do kąpieli różne ciekawe produkty są w rossmanie dla dzieci ,nie wiem czy masz gdzieś ten sklep w pobliżu .Mają różne szampony np w piance ,tabletki które farbują wodę i inne .Tak jak piszą dziewczyny można kupić osłonkę rondo (moi synowie nie chcieli ) .
czekoladka22
a co do szamponów ja kupiłam teraz taki bobini to jest szampon i płyn do kąpieli który nie szczypie w oczy :truskawka z mleczkiem owsianym :]
MamaMateuszka
my używamy garnier dla dzieci kiwi+zielone jałko. Z myciem głowy nie było nigdy problemów ani z kąpielą ale wiem ,że kuzynka kupiła na allegro pisaki którymi można pisać po wannie a potem wystarczy spłukać. Zadowolona była...
Ada3610
Jak byliśmy na wczasach to wchodziłam razem pod prysznic z synem i myłam mu włosy, a on mi. Ma długie włoski i byliśmy nad morzem więc trzeba było myć je prawie codziennie. Teraz daje myć bez problemu.
Bestyjka
Kiedyś koleżanka miała problem bo jej córka w ogóle nie chciała się kąpać, trochę się śmiałam z tej histerii póki mój syn nie zaczął bać się wody..wtedy mi do śmiechu nie było. Dzieci mają swoje różne etapy czasem wystarczy kupić zabawki, farbki itd a czasem trzeba przeczekać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.