Menu

Mole

Już nie mam siły ani pomysłu jak z nimi walczyć... w szafie mam te specjalne zawieszki na mole (chociaż ubrania tym potem pachną) i mimo wszystko wciąż mam mole w domu. Co chwilę jakiegoś trzeba zatłuc... Macie jakieś metody!!!!!!!1 Błagam o pomoc!!

Olka31
 761  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

mole

Odpowiedzi

avialle
a może masz mole spożywcze?? takie brązowe, wtedy nie wybijesz ich tymi zawieszkami w szafie, sama takie przywlokłam z marketu w mące chyba i teraz nie umiem wytępić!! ;/
Anna81
ja stosuje lawende kupuje w aptece i poszylam sobie takie woreczki do szafy, polek i jak narazie nic mi nie fruwa
malgosia
u mnie w domu też stosowało się lawendę, i przynajmniej ubrania przyjemnie pachniały:)
asqa
Na mole spożywcze najlepsze są pułapki firmy raid. Latały mi po mieszkaniu całymi stadami i nawet lawy chodziły po suficie !!! już myślałam że się nigdy tego paskudztwa nie pozbędę. Wyrzuciłam wszystkie sypkie produkty typu kasze, makarony itp. Wymyłam szafki octem i zawiesiłam pułapki. Po miesiącu nie miałam już ani jednego mola.
Oto te pułapki:
http://kalarepka.pl/pl/product/view?id=111168
Mandarinios
Mole to jest cholerstwo tak męczące, że szok ja mam zawieszki do szaf z ubraniami nie wiem jakiej firmy ale są to specjalne zawieszki, które nie śmierdzą i ciuchy nimi nie przechodzą.
Maryla
To sa mole sporzywcze... ja aktualnie tez walcze z molami... ale sporzywczymi... tego nie wytepisz...:/:/:/ musialas to przyniesc ze sklepu...
lullinka
Laewnda nie dzial ana mole spozywcze, padkudztwo bo ohydne :/ Tez z tym walcyzlam. Sa pulapki do szafek z zywnoscia, taki lep nasaczony feromonami smaic, lapia sie samce i samic nie ma kto zapladniac. Larwy jednak moga przebywac w kokonach czy jajeczkach do roku nawet!!!
Najlepiej nie kupowac jedzenia na zapas. Ponoc dobra metoda to wkladnaie sypkich pokarmow do lodowki na 24 godz. niska temp wybija larwy ktorew wlasnie przynosimy ze sklepow. Dobrze wyczyscic dokladnie wszyskti eszafki, kuchnie, podlogi, legna sie w roznych miejscach. U nas to byl odkurzacz. Zycze powodzenia w tepieniu!
anetakam0
a te zwykłe mole - lawendowe kwitnące gałązki takie z ogródka najlepsze
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.