Menu

Mole

Jak wyżej, zauważyłam od kilku dni, że mam w domu mole i za cholerę nie mogę się ich pozbyć. To samo miałam poprzedniej zimy ale do wiosny się ich pozbyłam i aż do teraz miałam spokój. Ale znowu się pojawiły. Latają mi praktycznie po całym domu. Te latające to zabijam na bieżąco, ale za cholerę niewiem skąd one wyłażą. Szukałam w internecie informacji i przejrzałam mieszkanie od podłogi do sufitu i niewiem skąd wyłażą. Także moje pytanie jak tego cholerstwa się pozbyć? Dodam, że nie mam pojęcia czy są to spożywcze czy odzieżowe, bo mam je praktycznie w każdym pomieszczeniu, młode są zielone, a dorosłe brązowe. Zapalam wszędzie świeczki lawendowe, po szafach mam porozkładane saszetki z lawendą i niewiem już co dalej. Znacie szybki i skuteczny sposób na ich pozbycie się? Błagam pomóżcie, bo nie znoszę żadnego robactwa ani żadnych owadów w domu i już dostaję szału.

sque
 591  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie owady

Odpowiedzi

emiliab
Bardzo mocnym i skutecznym środkiem oprócz lawendy jest naftalina. Niestety cholerstwo śmierdzi strasznie, ale mole tępi.
jagoda30
to są mole odzieżowe, bo spożywcze są szaro-bure i wyglądają jak małe ćmy
piasekpustyni
nakup specyfików w chemii gospodarczej, porozkładaj rozpakowane kostki czy kawałki mydła po szufladach i szafkach. Naftaliny nie polecam bo babcia stosuje i smród jak cholera, nawkładała do szaf i później ubrań się nie daje doprać z tego syfu, do wyrzucenia!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.