Menu

Monotematyczność (do osób które mają dzieci)

Zauważyłam u osób z otoczenia, które mają małe dzieci, że odkąd dzieci przyszły na świat to w znacznej większości ci ludzie już nie mają innych tematów tylko o dziecku rozmawiają. Wy też tak macie?

joana1983
 857  27

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport zainteresowania

Odpowiedzi

marthakd
zazwyczaj tak jest:)
renata29
przeważnie...
Nula139
to zależy od towarzystwa
StepByStep
zależy z kim się spotkam. Wiadomo, synek to cały mój świat, ale niekoniecznie każdy chce o tym słuchać
xkasiulax
odkąd,mała jest z nami mogę rozmawiać o niej bez przerwy(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
beatka7623
Ja rozmawiam tylko wtedy jak ktoś się mnie spyta Już mam dośc tak szczerze mówiąc rozmowy o dzieciach Wszystkich mam gdzieś w Polsce lub za granicą więc tylko porozumiewamy się przez telefon i oczywiście temat DZIECI a ja chcę pogadać np. o zakupach fatałaszkach itp.(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Nicoletta
z dziewczynami,które zostały niedawno lub w ogóle są mamami to owszem,jednak z resztą znajomych niekoniecznie (grins)
moput
Niekoniecznie. Rozmawiam o moich dzieciach z innymi mamami ale lubię też zmienić temat i zatopić się w innej rzeczywistości... Nie sądzę by moje skarby na tym straciły a wręcz odwrotnie ;)
Kasia011085
no zasadniczo to większość czasu się z dzieckiem przebywa .....hmmm całe dnie i poł nocy gdy się budzi........życie kręci się dookoła niego!!!tak w towarzystwie to jakieś 60%rozmówi to na temat dzieci:(krejzolka)
mycha2706
Mam jak @Kasia(prezent)
kasiunia1
zazwyczaj ale np z pewnymi osobami staram sie nie jak np moja najlepsza psiapsiółka chyba ze sama zaczyna lub pyta bo ona pragnie dziecka ale niemoze
Maryla
Zazwyczja;) ale nie zawsze;)
monilajsa
prawie! wszystkie moje koleżanki są mamami więc temat dzieci i faceci (oczywiście swoi prywatni) to niekończąca się historia
agis
Jezeli spotykam sie z kims kto ma dziecko to glownie o dzieciach rozmawiamy a jezeli z kims kto dzieci nie ma to juz niekoniecznie
Ewinia
zazwyczaj o dzieciach, ale tak jak pisały wcześniej dziewczyny zależy z kim się rozmawia
martasek87
Większośc znajomych ma już dzieci,ale staramy się choc troszkę oderwac od tej codziennej rzeczywistości i rozmawiamy o dzieciach jeśli są jakieś problemy.A tak...typowe babskie sprawy:faceci,kosmetyki,zakupy...
(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)(aniol)
emiliab
Dla mnie to jest oczywiste. Dzieci to cały nasz świat, nic nie jest ważniejsze. Po za tym dziecko to temat rzeka.
Achcha
To zależy z kim się rozmawia
Tosia
sadze ,ze to naturalna kolej rzeczy i taki okres w zyciu... nie wiem co w tym dziwnego..... kiedy czlowiek ma wazny "projekt" w zyciu, w pracy itp... to ciagle o tym nawija PROSTE!
joana1983
Tosia nie powiedziałam że coś w tym dziwnego, to Ty się tego doszukałaś. Pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.