Menu

motyWacja!!!

Drogie Mamusie powiedzcie mi jak mogę się zmotywować do ćwiczeń...otóż ostatnio przytyłam i nie mogę się zebrać w kupę do żadnych ćwiczyć diety...powiedzcie mi jak się zmotywować????
z góry dziękuje;* pozdRawiam**

234olenka
 593  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie dieta

Odpowiedzi

Beki
Wymyśl sobie jakiś cel. Np: sukienkę w którą chcesz się zmieścić, spodenki, miniówkę.. powieś ją sobie w widocznym miejscu :-)
Ewa0528
Kurcze nie wiem no ja to byłam bardzo gruba np.po porodzie czekałam aż schudne sama(krejzolka) bez ćwiczeń i diety no tak czekałam 2 lata aż zobaczyłam płyte która nagrał mąż i się przeraziłam jak siebie zobaczyłam bo byłam jak słonica i dla mnie to była motywacja,znalazłam siłownie oczywiście mąż poszedł ze mną żeby mi dodać odwagi umówiłam się na pierwszy trening i jak przebolałam pierwsze zakwasy to potem chodziłam chętnie i dużo schudłam,ale rok temu przestałam chodzić i troszke znowu przybyło wiec poszłam dzisiaj się zapisać na inna super siłownie i kurde zobaczyłam tam paru młodych facetów i przystojnego trenera i się speszyłam(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) masakra no kurde jak nastolatka (smiech)(smiech)(smiech) i sie nie zapisałam ale w sobote wyciągne mężulka żeby poszedł ze mną jakoś mi lepiej z nim będzie się ćwiczyć to potem już będe chodzić.
Ewa0528
@gochasta mnie tez by się taka przydała tyle ze ja bym tam musiała trzymać wszystko co słodkie bo to mój słaby punkt
234olenka
hih..ja narazie nie mam jak sie zapisać na siłownie ale chętnie bym z koleżankami pochodziła i poplotkowała..nie mam z kim synka zostawić mój mężulek pracuje a ja do mamy mam daleko a teściowej nie mam;/:(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.