Menu

może zaszkodzić?

hej, mam niby banalne pytanie a budzące wiele wątpliwości: czy będąc w ciąży można umyć okna? hehe, no głupio to brzmi ale dziś umyłam 2 okna i siostra na mnie nakrzyczała, że NIE WOLNO!! no wiem że kobieta w ciaży musi na siebie uważać itp. jestem w ciąży na poczatku 5 m-ca no ale skoro czuje sie dobrze i nie mam zagrożonej ciaży to jak umyje okno pomału, z małymi przerwami żeby nie robić nadmiernego wysiłku to chyba sie nic nie powinno stac co? a Wy dziewczyny też robiłyście takie prace domowe? pozdrawiam

vanessa82
 624  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

anetakam0
a ja nie cierpię myć okien więc skorzystałam z ciąży i syna nauczyłam :)

ponoć nie powinno się rąk do góry trzymać (?) znaczy długo jak np wieszanie firanek
Magdalennka
sama wiesz najlepiej jak się czujesz i uważam że jeżeli masz na coś siłę i ochotę to proszę bardzo :) ja sprzątałam, dużo chodziłam i nic nie było złego ani mi ani dziecku.
jeżeli w ciąży nie wolno się przemęczać to niech się ktoś za nas domem i starszymi dziećmi zajmie przez 9 miesięcy :)
basiaikubus
hehehe ja w 9 ziemniaki zbierałam:)
beataj
ciąża to nie choroba proste że nikt nie pójdzie dywanów trzepać (chociaż pewnie też są wyjątki) ale jeśli tylko się dobrze czujesz to czemu nie tylko spokojnie powolutku.Jak to zalecają lekarze oszczedny tryb życia co wcale nie oznacza leżenia plackiem.Miłego sprzątania, pozdrawiam.
vanessa82
no właśnie dobrze powiedziane : to sa zabobony jakieś! ja umyłam te okna specjalnie jak nikogo nie było w domu, ale i tak zauważyły mama i siostra i kazanie mi dały!! a o wiszaniu firanek tez słyszałam że sie nie powinno bo to troche czasu jednak zajmuje gdy sie ręce w górze trzyma i cierpną. dzięki za wszystkie wypowiedzi, pozdrawiam wszystkie mamuśki i te przyszłe też :-)
Magdabw2
Zaczęłam 8 m-c i też mnie korci,aby umyć okna i uprać firanki,ale mama mnie upomniała i powiedziała,że jak leżała ze mną w szpitalu to przywieźli dziewczynę w 6 m-cu ciąży,która wieszała firankę zachwiała się i upadła - dziecka nie uratowali.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.