Menu

Mozecie przytulic sie normalnie do swojego meza?

Ja nie. Jak mam nieraz ochote sie zwyczajnie przytulic, to on mysli, ze mi sex w glowie. Jak bym mu nie tlumaczyla... to on zawsze mysli, ze ja sie chce z nim kochac.
Ogolnie nie narzekam, ale sa sytuacje, ze to wkurza.
Jak to jest u was?

kasia13_archiwum
 720  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina czulosci sex

Odpowiedzi

paula80
@kasia13: To jak ty go przytulasz?!
kasia13_archiwum
@paula80... no normalnie!
ojciec
Nie jedna niewiasta dałaby wiele za tak narowistego partnera...
NiebieskKoralik
ja bym za dopłatą nie chciała.

ja się do swojego mogę przytulić, mogę po nim nawet skakać i nie marudzi:) w ogóle dużo się dotykamy. szkoda kasia13, że Twój mąż tego nie rozumie.
madusia
ja mam o tyle dobrze,że mój mąż uwielbia się do mnie tulić,całować i wie kiedy chodzi mi o tylko przytulenie,a kiedy o coś więcej:)
ojciec
NiebieskKoralik może to nie jest kwesta zrozumienia ale tego, że żona tak bardzo działa na swojego męża... w grę wchodzą instynkty a nad tym czasem trudno zapanować:). Nie jestem kobietą więc się wymądrzał nie będę bo zgodzę się z tym, że może to być irytujące ale da się z tym żyć:)
NiebieskKoralik
z doświadczenia mogę powiedzieć, że można niesamowicie działać na swojego partnera i jeśli on jest dojrzały na tyle by opanować swoje funkcje fizjologiczne, można się również do niego "bezkarnie" przytulać.
ojciec
NiebieskKoralik - wiele racji jest w tym co mówisz:) może wtedy przytulać się w miejscach publicznych:):) będzie bezpieczniej... kiedy ma się tak "niedojrzałego" partnera.
kasia13_archiwum
@mamusia18... fajnie. Jak widzisz jestesmy 8 lat razem, z czego 7 lat po slubie, 2 dzieci, a mojemu co chodzi po glowie?... ;-)
lola
Tak, ale nie zawsze. Nieraz jak się przytulamy to nasza psica jest zazdrosna i wpycha się pomiedzy nas.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.