Menu

mozgowe porazenie dziecięce kończynowe

Witam szukam osoby ,która choruje na mozgowe porazenie dzieciece konczynowe.Mam taki problem moj syn własnie choruje na ta chorobe i martwi mnie bardzo ,ze synek od 4 tygodni budzi sie w nocy co godzine i strasznie placze ma zgiete nozki ,ktorych nie potrafi rozprostować nie wiem czy płacze przez przy kurcze bo synus nie mowi ale i w dzien jest tylko placz .Wczoraj wieczorem dałam malemu czopek i przespal prawie cała noc.Nie wiem co robic prosze o rade .

joasia1755
 572  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zdrowie

Odpowiedzi

jagoda30
A gdzie go leczysz?Ja wożę cócię na rehabilitację i lekarka rehabilitant powiedziała,że bez ćwiczeń były by już właśnie przykurcze.Boli go na pewno,mięśnie są cały czas napięte,spytaj fachowca o masaże.My co prawda jeszcze nie mamy diagnozy,jedynie przesłanki.
Grosik007
Musisz znaleźć dobrego specjalistę rehabilitacji! To jest spastyka! MPD leczy się między innymi terapia Bobath! Poszukaj kogoś kompetentnego, bo to jest temat woda i ciężka praca! Musi być wykonana profesjonalnie!
joasia1755
Synek ma bardzo dobra rehabilitantkę i super cwiczył a teraz opuścil sie strasznie i ciagle placze juz ma umowiona wizyte u neurologa teraz tylko trzeba czekac.Tak bardzo chce pomoc synkowi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.