Menu

Mroźne spacery

Mrozy przez ostatnie tygodnie nie odpuszczają. Jak to jest z wyjściem z dziećmi na spacery przy sporych mrozach? Wychodzicie mimo wszystko, czy staracie się zostać w domu z dziećmi, żeby ich niepotrzebnie nie narażać na zimno? Czy Waszym zdaniem mroźne spacery są wskazane? Jak zabezpieczacie przed mrozem dzieci, które muszą dojść do szkoły czy przedszkola? Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 1093  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

mróz zima

Odpowiedzi

karolcia514
pewnie ze wychodzimy ale jak jest po wyżej minus 10 to siedzimy w domku :) smarujemy buziaka kremem cieple ubranko czapa rękawiczki i szal .... a spacery nie trwają długo tak ok20 min :)
daryjka87poznan
Powiem tak my mamy taki mrozny spacer do przedszkola i z przedszkola. I jak jest taki mroz to mysle ze w zupelnosci to wystarczy.
karolincia
Powyżej - 10 siedzieliśmy w domku ze względu na synka który był po szpitalu, teraz wychodzimy ale są to krótkie spacery tylko do przedszkola zaprowadzić i przyprowadzić starsza córke.
renata29
nie wyobrażam sobie jak można nie wychodzić,niestety mieszkam w ciemnogrodzie i ludzie (zwłaszcza starsi) często się dziwię jak nas widzą na spacerach
Majaaaaaa0000
Jak jest - 15 nie wychodzę wcale, jak mniej to wychodzę na 15-20 minut...Jak były te mrozy to ja ciągle w domu siedziałam , albo jechaliśmy do rodzinki, a wiec z samochodu i do samochodu...Dziś zamierzamy iśc na krótki spacer, bo -12 jest...
Majaaaaaa0000
czapka ciepła, szalik, grube rękawiczki, spodnie od kombinezonu , rajstopki, krem na Twarz...
emiliab
Z synkiem wychodzimy na chwilę, wyprowadzić psa czy do sklepu. Z córeczką nie wychodzę, bo złości się jak ją grubo ubieram i opatulam w kocyk, wcale nie ma przyjemności ze spaceru i tylko się drze w wózku.
sheryl
Jakbym mogła, to bym nie wychodziła.... Naprawdę, nic przyjemnego dla mnie spacer na takim mrozie, pomimo zimowych kosmetyków mam wymrożoną twarz i łzawię niemiłosiernie... moje oczy tego nie wytrzymują.
Dziecko po zapaleniu oskrzeli, więc tym bardziej... takich oskrzeli na -10 się nie wystawia.
natuuusia19
do -10 wychodzimy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.